Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Charleyova teta

Charleyova teta

Datum: 14. října - 24. listopadu 2023
Místo: Divadlo Na Jezerce
Adresa: Na Jezerce 1451, Praha 4 - Nusle, Praha

Vstupenky

sobota
14
říj. 2023
19:00
Charleyova teta
středa
1
lis. 2023
19:00
Charleyova teta
pátek
24
lis. 2023
19:00
Charleyova teta

Informace o akci

J.B.Thomas: CHARLEYOVA TETA

Láska mění člověka k nepoznání.

Děj hry se odehrává v 19. století. Dva studenti Oxfordské univerzity Charley a Jack chtějí požádat své dívky o ruku, ale doba si žádá doporučení solidní osoby. Do Anglie se má vrátit velmi bohatá Dona Lucie Dalvadores, Charleyova teta. Problém se zdá být vyřešen. Slečny jsou již netrpělivé a teta stále nikde, proto se studenti rozhodnou, že se za tetu převleče jejich spolužák Babberly. Z toho vyplývají velmi komické situace a samozřejmě se objeví i skutečná teta.

Hru napsal  J. B. Thomas  na  objednávku pro svého přítele, herce  Penleyho.  Když se ten poprvé objevil na jevišti v převleku Charleyovy tety, zprvu šokovaní diváci reagovali salvami smíchu. Studenti Charley a Jack chtějí požádat své vyvolené o ruku. Shodou okolností má  Charleyho  navštívit bohatá  tetička z Brazílie. Její příjezd se ale nečekaně opozdí, a tak studenti vezmou vše do svých rukou. Charleyovu tetu nouzově představuje  v přestrojení  jejich   spolužák a věčný repetent  Babs. Situaci ovšem zkomplikuje příjezd skutečné tety a Babsovy milované dívky Elly...

Obsazení: Petr Vacek, Petr Macháček, Ondřej Dvořák, Martin Leták, Miluše Šplechtová, Kristýna Hrušínská,

Zdeněk Maryša, Libor Hruška, Zuzana Žáková, Johana Jedličková, Martin Sitta, Jan Hrušinský, Zdeněk Hruška

 

https://divadlonajezerce.cz/divadelni-hra-10-charleyova-teta-j-b-thomas

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top