Celebrity s.r.o.

Celebrity s.r.o.

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hrají: Lukáš Pavlásek / Martin Písařík, Adéla Gondíková / Kateřina Macháčková, Vladimír Kratina / Oldřich Vízner, Andrea Elsnerová / Zuzana Vejvodová, Viktor Limr / Filip Tomsa, Kamila Kikinčuková / Týna Průchová, Pavel Kikinčuk / Antonín Procházka, Štěpánka Křesťanová / Daniela Šinkorová

Není větší tragédie, než pracovat v televizní zábavě...

Děj komedie se odehrává v atraktivním prostředí natáčení nekonečného televizního seriálu Autor zde s komediální bravurou rozehrává hru vztahů, postav, situací, mediálních praktik a nevybíravé honby za diváckým úspěchem – zrod a zánik celebrit. Do této spleti tužeb, nadějí a zklamání umně vplétá motiv lásky.

Příběh z prostředí jednoho televizního studia s velkým humorem vypovídá o světě, ve kterém je zločinec zákonem chráněn často lépe, než jeho oběť, o praktikách televizní zábavy, která v zájmu sledovanosti nabídne divákovi cokoli. Jednoduše komedie o době, kterou dobře známe, nad níž sice můžeme i plakat, ale lepší je se jí zasmát.

Antonín Procházka napsal vtipnou komedii o světě nekonečných seriálů. Sledovanost je zákon a tím se televize řídí. Tento svět zná každý z nás z druhé strany obrazovky. Je na čase podívat se, s nadsázkou a humorem, jak vzniká virtuální realita nekonečných seriálů v praxi.

Režie: Antonín Procházka

Produkce: JT PROMOTIONPraha

více na: www.september.cz

Na mapě

Top