Detail info
Close

CZECH DEATH FEST 2010

CZECH DEATH FEST 2010

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Tortharry pořádají pro všechny příznivce tvrdé hudby druhý ročník festivalu zaměřeného na grind/death/metal/core, který ponese název CZECH DEATH FEST 2010. Tortharry by tímto chtěli navázat na úspěšný první ročník a budoucí tradici festivalu, kde by se každoročně představila především česká scéna kapel, které nemají tak velkou příležitost účastnit se jiných open air festivalů v Česku, zaměřených na odlišné extrémní styly hudby. Dramaturgie bude založena na účasti české špičky v daných hudebních žánrech a několika zahraničních hostech. Festival se uskuteční ve dnech 11.-12. 6. 2010 v Červeném Kostelci (okr. Náchod, Královéhradecký kraj) na okraji města, v areálu autokempu „Brodský“.
Pro letošní první ročník již účast potvrdily švédští GRAVE, ukrajinští INEPT a v neposlední řadě to nejlepší z české scény jako ROOT, DISFIGURED CORPSE, ISACAARUM, POPPY SEED GRINDER, TORTHARRY, FLESHLESS, SMASHED FACE, MATER MONSTIFERA, RADIO JEREVAN, GANKA, IN ARTICULO MORTIS, STIGMA, GRACE, BETHRAYER, AVENGER a mnoho dalších. Během dvou hracích dnů vystoupí na 25 kapel a jako Headliner festivalu budou legendární kultovní death metalisté GRAVE ze Švédska. Celý festival proběhne na jedné velké scéně se špičkovým osvětlením i ozvučením a předprodej vstupenek bude zahájen 1.12.2009. Bližší informace o festivalu získáte na www.czechdeathfest.cz a www.tortharry.com.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top