Detail info
Close

CLIFF STEVEN - Pocta Ericu Claptonovi

CLIFF STEVEN - Pocta Ericu Claptonovi

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Cliff Stevens na svém loňském vystoupení nadchl holešovské publikum svým precizním kytarovým i hlasovým projevem.  Na koncertě přednesl jak své vlastní písně, tak i největší hity z repertoáru Erica Claptona. Letos své show obohatí písněmi z nedávno vydaného alba Better days.Na přání posluchačů se vrací zpět.

Ačkoli je často srovnáván s Ericem Claptonem, jak způsobem hry, tak i zpěvem, Stevens není Claptonův epigon. Nikdo nezpívá a nehraje Claptona tak jako Clapton, ale když je někdo hodně dobrý a protřelý bluesový muzikant, ví co si z Claptonovy hudby má vzít, může se tak podařit zajímavý projekt.Hra a zpěv Cliffa Stevense potěší fanouška i kritika, své si najdou posluchači blues a především právě milovníci písní Erica Claptona. Real Blues Magazin řadí Cliffa Stevense mezi deset nejlepších kytaristů Kanady

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top