Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
CELEBRITY - Kampus Žije! DIVADLEM

CELEBRITY - Kampus Žije! DIVADLEM

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

CELEBRITY - Kampus Žije! DIVADLEM - poznej Kampus v jiném světle aneb 15 let NHQ

Celovečerní stand-up comedy CELEBRITY ve spolupráci se Studio DVA divadlo.
Nečekaný pohled do soukromí Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice.
Napsal a hraje: Ondřej Sokol

Ve spolupráci s divadlem Studio DVA vám přinášíme úspěšnou celovečerní stand-up comedy Ondřeje Sokola - CELEBRITY, která se bude konat přímo v budově pražského ústředí. Představení je věnované 15ti letému výročí budovy - NHQ. Kromě divadelního vystoupení se můžete těšit na slovo autora budovy Ing. Arch. Josefa Pleskota a netradiční atmosféru podpořenou náladovým osvětlením, které vám umožní zažít budovu NHQ doslova v jiném světle.

PROGRAM:

17:00 formální zahájení Alešem Blažkem (generální ředitel a předseda představenstva ČSOB)
17:10 - 17:40 ohlédnutí architekta Ing. Arch. Josefa Pleskota a Petra Hutly (vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB) za 15ti lety života budovy NHQ v Radlicích​
17:40 - 19:00 přestávka (možnost zakoupit si drobné občerstvení, prohlédnout si budovu atp.)​
19:00 - 20:30 divadelní představení CELEBRITY

Welcome drink v ceně vstupného.

Program před divadelním představením je přístupný pro všechny zaměstnance ČSOB, rezervace místa dle vstupenky je platná 30 minut před zahájením představení.

Celá událost je koncipována jako poloveřejná. Vstupenky může zakoupit pouze zaměstnanec skupiny ČSOB. Počet zakoupených vstupenek není limitován. Zaměstnanec přebírá plnou odpovědnost za svůj doprovod z pohledu bezpečnostních rizik. Doprovodu bude umožněn vstup po prokázání totožnosti.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top