Detail info
Close

ČECHOMOR

ČECHOMOR

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Českomoravská hudební skupina, která originálním způsobem zpracovává lidové písně. Na scéně působí již přes třicet let. Za tu dobu se Čechomor mnohokrát proměnil jak personálně, tak stylem hudby. Jeho charakteristickým rysem ale vždy zůstala nápaditost aranžmá, osobitá interpretace a inspirace v lidové písni.

Skupina koncertovala úspěšně v Evropě, Severní Americe, Rusku, Číně, Mongolsku a Austrálii, natočila přes dvacet alb pro přední česká i světová vydavatelství a spolupracovala s řadou významných umělců – americkou písničkářkou Suzanne Vega, irským zpěvákem Iarlem Ó’Lionáirdem, japonským bubeníkem a hráčem na šakuhači Joji Hirotou, baskytaristou Tonym Levinem, Jazem Colemanem, Vladem Kumpanem nebo Ivanem Táslerem.

Po úspěšném řadovém albu Nadechnutí (2018), na kterém hostoval dechový soubor Kumpanovi muzikanti, vydává Čechomor na podzim 2020 novou desku s názvem Radosti života.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ČECHOMOR

Změny a upozornění

ZMĚNA/ NOVÝ TERMÍN: ČECHOMOR 05.11.2021 19:00 Sportovní hala, Zdounky

ZMĚNA:
Z organizačních důvodů kvůli aktuálnímu vývoji pandemie covid-19 se koncert skupiny ČECHOMOR překládá z původního termínu 5. 11. 2021 od 19:00 hodin v místě Sportovní hala, Tyršova 374, Zdounky na nový, náhradní termín: 1. 4. 2022. Místo a začátek koncertu zůstávají beze změny. 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Komu nový náhradní termín koncertu nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě jejich nákupu do 14. 12. 2021.  

Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení!

Agentura Atlantic a Reklamační oddělení Ticketportal.cz

ZMĚNA: ČECHOMOR 05.11.2021 19:00 Sportovní hala, Zdounky

ZMĚNA:
Z organizačních důvodů se koncert skupiny ČECHOMOR překládá z původního termínu 5. 11. 2021 od 19:00 hodin v místě Sportovní hala, Tyršova 374, Zdounky na nový, náhradní termín (výhledově v březnu 2022), který je momentálně předmětem jednání. O novém termínu Vás budeme informovat co nejdříve. 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení!

Reklamační oddělení Ticketportal.cz

Oficiální vyjádření skupiny Čechomor:
Přátelé, velice se omlouváme, ale bohužel musíme termín našeho koncertu ve Zdounkách přesunout z organizačních důvodů. Náhradní termín koncertu se snažíme najít v březnu 2022. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v březnu příštího roku, 

Čechomor   


Top