Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
BOXING LIVE

BOXING LIVE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mezinárodní galavečer profesionálního i amatérského boxu. Souboj o titul mistra ČR mezi ve střední váze mezi Viktorem Agateljanem a Matúšem Babiakem. V osmikolovém duelu se představí mistryně světa organizace WBC Fabiana Bytyqi. Do šestikolového souboje v supertěžké váze nastoupí i Tomáš Šálek. V premiéře v České republice bude k vidění i souboj holých pěstí – Bare Knuckle mezi Stanislavem Eschnerem a Michalem Řehákem. Dále v polotěžké váze uvidíme doposud neporaženého Slováka Mariána Džupku proti Ondřeji Buderovi. Tomáš Bezvoda vyzve německého Wanika Awdijana, který je juniorským mistrem světa IBF. Dále souboje Michal Ryba – Sascha Arsumanjan, Edmond Zefi – Bazargur Jugder, Miroslav Procházka – Valerii Romaneia. V předzápase v amatérském boxu uvidíme i dceru Lukáše Konečného - Jaromíru. A další souboje …

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top