Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Boris Brejcha in Concert Prague 2023

Boris Brejcha in Concert Prague 2023

Datum: 28. října 2023
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

sobota
28
říj. 2023
20:00
Boris Brejcha in Concert Prague 2023

Informace o akci

Boris Brejcha přiveze v říjnu do Prahy svoji speciální show!
United Music a vydavatelství FCKNG SERIOUS vám v sobotu 28. října 2023 přinese výjimečnou akci – Techmission presents Boris Brejcha in Concert.
Jeden z aktuálně nejvíce vytížených a také nejúspěšnějších DJů světa zahraje v pražské Fortuna hale exkluzivní 3-hodinový set, provázený speciální vizuální show. Vedle Borise Brejchy se na podiu představí také jeho kolegové z labelu FCKNG SERIOUS – Denis Bul a Moritz Hofbauer (Live). Přijďte si užít jednu z elektronických hudebních událostí roku naživo 28. října do haly Fortuna (bývalá Tipsport Arena) na pražském Výstavišti v Holešovicích!

https://techmissionfestival.com/boris-brejcha-tickets/

---

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + 1 doprovod můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Boris Brejcha in Concert Prague 2023
picture Boris Brejcha in Concert Prague 2023

Na mapě

Top