Billy Barman / SK

Billy Barman / SK

Datum: 28. října 2020
Místo: Lucerna Music Bar
Adresa: Vodičkova 36, Praha 1

Vstupenky

středa
28
říj. 2020
19:00

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
Billy Barman / SK
PŘESUN 27.4./ 28.10.2020, NOVÝ TERMÍN V JEDNÁNÍ

Informace o akci

Vzhledem k aktuálním vládním omezením přesouvají Billy Barman celé turné na jaro 2021, což se týká také koncertu v Lucerna Music Baru 28. října 2020. O náhradním datu jednáme s kapelou, dáme vám včas vědět. Vstupenky zůstávají v platnosti, pokud byste chtěli vstupenku vrátit, můžete tak učinit do 11. 11. 2020 v místě nákupu.
           Děkujeme za pochopení a trpělivost v těchto turbulentních dobách, Lucerna Music Bar

Vzhledem k současné situaci a zákazu konání hromadných akcí je koncert Billy Barman 27. 4. přesunut na 28. 10. 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by vám nový termín nevyhovoval, můžete vstupenku do 4. května vrátit v místě nákupu. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Slovenská skupiny Billy Barman u nás představí nové album Zlatý vek, které vychází v polovině března

Turné k novému albu obsahuje celkem deset zastávek na Slovensku a dvě v Česku. Těšit se můžete na playlist plný novinek a taky na působivý koncepční lightdesign, který bude mít pod křídly Jozef Čabo.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Billy Barman / SK

Na mapě

Top