Benátská! s Impulsem

Benátská! s Impulsem

Místo: Sportovní areál Vesec
Adresa: , Liberec XXIII-Doubí

Vstupenky

Benátská! s Impulsem
27.-29.7. CELOFESTIVALOVÁ VSTUPENKA
Benátská! s Impulsem
27.-29.7. VIP CELOFESTIVALOVÁ VSTUPENKA
Benátská! s Impulsem
ČT 27.7.2023 JEDNODENNÍ VSTUPENKA
Benátská! s Impulsem
PÁ 28.7.2023 JEDNODENNÍ VSTUPENKA
Benátská! s Impulsem
SO 29.7.2023 JEDNODENNÍ VSTUPENKA

Informace o akci

29. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem se vrací a odhaluje první účinkující, kteří se představí na třech pódiích.

Příští rok se již po devětadvacáté otevřou brány jednoho z nejoblíbenějších festivalů u nás  - Benátská! s Impulsem. Návštěvníkům opět nabídne ve dnech 27. – 30. července bohatý program pro celou rodinu, zaměří se i na mladou scénu, a přinese, jak je zde dobrým zvykem, hudební vystoupení napříč žánry.

První den festivalu láka na tradiční „slovenský“ večer, který se na „Benátskou“ vrací po sedmi letech. „ V minulosti jsme několikrát věnovali jeden večer jenom slovenským hudebníkům a vždy to mělo velkou diváckou odezvu. Chceme se k této tradici vrátit, a tak se v rámci čtvrtečního zahajovacího večera mohou diváci těšit na hvězdy slovenské pop music: Vaša Patejdla s kapelou, Petra Nagye a Indigo, Richarda Müllera a závěr večera bude patřit skupině No Name,“ říká jeden ze spoluorganizátorů Petr Pečený.

„Ve čtvrtek otevře své brány i Hudební stan Rádia Impuls už s tradičně rockovějším programem, který zašťiťuje sesterské rádio RockZone 105,9. Vystoupí tu mimo jiné Brutus, SPS, Ovčie Kiahně, či liberecká punková legenda Kohout plaší smrt, a také vítěz soutěže rádia RockZone 105,9, ve které se v letošním roce objevila řada velmi zajímavých kapel,“říká ředitel festivalu Pavel Mikez.

Program 29. ročníku bude jako vždy pestrý. Na třech pódiích se vystřídají, mimo jinéMirai, Mňága a Žďorp, Ivan Hlas, Trautenberk, Kamil Střihavka, Doga, Horkýže Slíže, a to je jen malý výčet vystupujících. Pořadatelé budou postupně zveřejňovat další zvučná jména.
„Já osobně jsem rád, že jsme se opět domluvili s kapelou Mirai. Jejich vystoupenímělo letos u fanoušků obrovský ohlas a rozhodně patřilo k jednomu z vrcholů festivalu. A tak jsme si společně řekli, proč to nezopakovat, navíc, když jsme oba kolegové z právní branže“ dodává s úsměvem Petr Pečený.
„Benátská je pro nás jedna z nejpovedenějších akcí u nás a rádi se tam s kapelou vracíme. V Liberci máme spoustu hudebních přátel a je to vždycky i velký mejdan muzikantů. Tak se těšíme,“ vzkazuje frontman skupiny Mirai Navrátil. Vystoupení Mirai bude navíc jediné v libereckém kraji během prázdnin příštího roku. 

„Snažíme se být stále festivalem nejen rodinným, ale chceme přilákat i mladou generaci. Na sobotní večer připravujeme stage s těmi, co právě u nich nejvíce bodují. Mimo jiné to bude Viktor Sheen, Sharlota, Robin Mood, Marpo&TroubleGang,“nechává ještě nahlédnout do připravovaného line-upu Pavel Mikez.

O dalších dvou headlinerech zatím festival jedná a dle slov Pavla Mikeze je ve hře řada zajímavých jmen domácí i zahraniční hudební scény.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top