Balíček fanouška #PLAYOFFDOMA

Bílí Tygři Liberec #PLAYOFFDOMA
Balíček fanouška #PLAYOFFDOMA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Balíček fanouška #PLAYOFFDOMA
- Přístup Online balíčku #PLAYOFFDOMA
- Triko z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA
- Šála z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA
- Kelímek na nápoj (0,5 l) z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA
- Voucher na lahodnou pizzu ze speciální tygří nabídky restaurace Buddy Bar
- Autovlaječka Bílých Tygrů
- Originální magnetická skládačka
- Vítězné konfety na oslavu tygřích triumfů

Balíček s autogramy #PLAYOFFDOMA
- Kompletní obsah Balíčku fanouška doplněný o podpisy kompletního A-týmu na triku z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA! Unikátní památka na play-off. Pozor, k dispozici pouze omezený počet!

Balíček s hokejkou #PLAYOFFDOMA
- Kompletní obsah Balíčku fanouška doplněný o originální použitou hokejku z play-off od hráče dle vašeho výběru. Hraná hokejka z play off ledu přímo k vám domů. Pozor, k dispozici pouze omezený počet!

Online balíček #PLAYOFFDOMA
- Videopreview. Před každou sérií vám v našem virtuálním studiu představíme soupeře, jeho silné a slabé stránky a nabídneme ohlasy tygřího A-týmu
- Studio po sprše. Půlhodinový živý pořad s pohledem do tygří kabiny, analýzou utkání a ohlasy speciálních hostů vysílaný po každém domácím utkání.
- Zákulisí tripu. Pořad vysílaný po každém venkovním dvojzápase, v němž získáte možnost nahlédnout pod pokličku venkovního play-off tripu.
- Ohlédnutí za sérií. Rekapitulace nejlepších momentů po skončení každé série doplněné o komentáře expertů a aktérů.
- Domácí trenér. Pošlete hráčům hodnocení předchozího utkání nebo je povzbuďte do dalších zápasů a buďte tak ve spojení s kabinou! Nejlepší vzkazy po každém zápase zveřejníme na tygřích komunikačních sítích
- Soutěže o zajímavé ceny. V průběhu všech studií se můžete živě těšit na soutěže o zajímavé ceny!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top