BOSKOVICE 2012 – festival pro židovskou čtvrť

BOSKOVICE 2012 – festival pro židovskou čtvrť

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BOSKOVICE 2012
Festival pro židovskou čtvrť
5. - 8. 7. 2012
www.boskovice-festival.cz


Od čtvrtka 5. do neděle 8. července proběhne v Boskovicích na jižní Moravě již 20. ročník unikátního festivalu, který nese název tohoto města a je věnovaný zdejší jedinečné urbanistické památce – židovské čtvrti.

Festival, velmi oblíbený pro svou přátelskou atmosféru a pohodu, přinese ve čtyřech dnech opět širokou nabídku hudby, divadelních představení, filmů, výstav, autorských čtení… Boskovický festival, na rozdíl od jiných, probíhá v celém městě a v tom spočívá jeho výjimečnost.
Vystoupí zde na příklad Načeva – Nebe je rudý , Tata Bojs, Acollective ( Izrael), Zrní, Tu v dome (SK), Zapaska (UA), Michal Prokop a Framus Five, Dim Locator (Au/Uk), Sto zvířat, Jelly Belly (SK), Vložte kočku, Gerda Blank (NZ), OTK, Pitch Bender, Ještě jsme se nedohodli, Rudovous, Zuby nehty, divadlo SKUTR a mnoho dalších.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top