BLACK STAR RIDERS

BLACK STAR RIDERS

Datum: 20. listopadu 2019
Místo: Nová Chmelnice, Koněvova 2597/219, Praha 3

Vstupenky

Středa
20
Lis. 2019
20:00

Informace o akci

Rocková superskupina BLACK STAR RIDERS vydává album a vyráží na turné se zastávkou v Praze! Přijede s nimi legenda Diamond Heads!

Hardrocková all star band právě dokončuje práce na zbrusu novém albu, které představí v rámci podzimního turné! Nové album čítající deset skladeb nese název „Another State of Grace“ a je již čtvrtým počinem této partičky založené na kvalitních základech členů z THIN LIZZY. Nová placka vychází na podzim 6. září a vznikla v Kalifornii pod taktovkou skvělého producenta Jay Rustona (Stone Sour, Anthrax, Uriah Heep), bude to tedy pecka! A aby toho nebylo málo, další novinkou této kapely je také posílená super sestava v podání nového bicmana Chada Szeliga (exBlack Label Society, Breaking Benjamin) a kytaristy Christiana Martucci ze Stone Sour (kapela frontmana Slipknot Coreyho Taylora), který na konci tohoto roku nahradí Damona Johnsona.

Na turné kapelu doprovodí anglická heavy metalová parta DIAMOND HEAD, která byla založena již roku 1976 a patřila mezi největší naděje Nové vlny britského heavy metalu (tak jako Iron Maiden). Několik jejich skladeb si do svého repertoáru převzala i Metallica!

Turné „Another State of Grace“ naštěstí staví také u nás, a tak se tohoto super večera plného hvězd dočkáme i my! Velkolepý koncert se uskuteční 20. listopadu v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak buďte u toho!

Na mapě

Top