Detail info
Close

BENJAMIN ALARD - cembalový recitál

CONCENTUS MORAVIAE 2023
BENJAMIN ALARD - cembalový recitál

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

XXVIII. ročník festivalu
CONCENTUS MORAVIAE
30/5-27/6 2023
Mezi Kroměříží a Vídní

Cembalový recitál Benjamina Alarda
Benjamin Alard / cembalo

Program:
Johann Sebastian Bach
Partita č. 3 a moll BWV 827
Italský koncert BWV 971
Ouvertura h moll ve francouzském stylu BWV 831

Bach na třetí
Klávesová hudba Johanna Sebastiana Bacha je doslovavesmírem Francouze Benjamina Alarda. Pro label Harmonia Mundi mladý virtuos nahrává souborné sólové dílo, které Bach věnoval cembalu a varhanám. I na našem festivalu se Alard představí v obou rolích: jako varhaník a v překrásné knihovně náměšťského zámku na večeru věnovaném cembalu. Své obdivuhodné interpretační umění předvede v příjemně kontrastních sedmi částech Partity č. 3 a v třívětém efektním a oduševnělém Italském koncertu. Třešničkou na dortu bude tzv. Francouzská předehra, velkolepá jedenáctivětá suita ve stylu Alardovy vlasti.

Zlevněné vstupenky jsou k dispozici důchodcům, studentům, držitelům průkazek ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba). Doklad opravňující ke slevě je třeba předložit spolu se zlevněnou vstupenkou při vstupu do místa konání koncertu.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top