BENEFIČNÍ KONCERT MAGDALENY KOŽENÉ

BENEFIČNÍ KONCERT MAGDALENY KOŽENÉ

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Benefiční koncert Magdaleny Kožené v Rudolfinu
Dvořákovy, Janáčkovy a Martinů písně v podání světové pěvecké hvězdy Magdaleny Kožené za doprovodu vynikajícího klavíristy Ohada Ben-Ariho. To čeká návštěvníky koncertu jako zpěvaččino osobní poděkování podporovatelům nadačního fondu.

Mezzosopranistka Magdalena Kožená patřící k naprosté světové pěvecké špičce založila nadační fond věnovaný uměleckému vzdělávání dětí, které stejně jako sport považuje za nezbytné pro formování dětské osobnosti.
"Toto své rozhodnutí zpětně hodnotím jako jedno z nejlepších kroků ve svém životě," bilancuje Kožená po čtyřech letech fungování fondu. "Podařilo se vybudovat skvělý nadační tým, který připravuje dnes již zavedené celorepublikové projekty ZUŠ Open a MenArt. Dospěli jsme však do bodu, v němž je okruh podporovatelů bezpodmínečně nutné rozšířit. Jenom tak budeme moci využít nesmírný potenciál, který tato iniciativa nabízí. Lednový recitál je mým osobním poděkováním všem, kteří jsou ochotni nás podpořit v nadačním úsilí. Jde o výjimečný koncert, který zazní pouze jedinkrát, výhradně pro Ty, kteří mají chuť nás podpořit, ať už jednorázově či dlouhodobě."
www.kozena.cz

Magdalena Kožená mezzosoprano
Ohad Ben-Ari klavír

Program:
Bohuslav Martinů:
Nový špalíček H. 288
Vítězslav Novák: Pohádka srdce op. 8
Ervín Schulhoff: Národní písně a tance z Těšínska WV 120 (výběr)
Antonín Dvořák: V národním tónu op. 73
Leoš Janáček: Moravská lidová poezie v písních (výběr)
Béla Bartók: Vesnické scény Sz. 78

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, přízemí / zvláštní prostor pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Galerie

picture BENEFIČNÍ KONCERT MAGDALENY KOŽENÉ
picture BENEFIČNÍ KONCERT MAGDALENY KOŽENÉ

Na mapě

Top