Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Angelika

Angelika

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Muzikál ANGELIKA opět v Brně! Květen 2023! 

Muzikál Michala Davida dle historického románu ANGELIKA od Anne Golon přichází opět na Moravu!
V hlavních rolích exklusivně Pepa Vojtek jako Joffrey de Peyrac! 

Dále se můžete těšit na:
Gemrotová Michaela, Josef Bohouš, Kopečný Jan, Vágner Josef, Schreiner Martin , Čok Vilém,
Šemík Martin, Kryl Robert, Kuželka Jan, Vyskočil Ivan, Blanarovičová Yvetta, Fišarová Radka,
Jagerčíková Lucia a mnoho dalších. 

Romantický děj odehrávající se v době vlády Ludvíka XIV. mapuje příběh krásné Angeliky de Sancé de Monteloup, která je svým nechtěným sňatkem s Joffreyem de Peyrac vržena do víru královských intrik. Její počáteční odpor k Peyracovi se postupně mění v hluboký cit. Shodou dramatických okolností překazí Angelika plánovanou vraždu krále. Ve vykonstruovaném procesu je Peyrac označen za spiklence ďábla a na náměstí Gréve je upálen. Její cesta, motivovaná pomstou nespravedlivé smrti Peyraca, ji vede až před samotného krále. Angelika se dozvídá od krále, že se Peyracovi podařilo z vězení uniknout a Angelika se rozhodne Peyraca hledat.
Na zámku Toulouse se Angelika na kratičký okamžik setkává s Joffreyem, ten je však chladný a mizí v tajných chodbách zámku. Zoufalá Angelika se vzápětí stává obětí únosu. Zhrzený Bachtiary bej se rozhodl získat dar pro svého pána násilím. V sultánově harému propadá Angelika naprostému zoufalství, ale zůstává nezlomená a hrdá, a odmítá být hříčkou sultánovou. Po krutém bičování se jí podaří s pomocí dvou eunuchů dříve příslušníků pařížské lůzy uprchnout do pouště. Nerovný boj však záhy vzdává a prosí Boha, aby jí k sobě povolal. Upadá do agónie, tudíž neví, že Joffrey, který se jí vydal po stopách, jí zachránil a převezl na zámek Toulouse. Po mnohých peripetiích pak těžce zkoušená láska vítězí.

VIP BOX obsahuje:

-        welcome drink

-        osobní setkání a focení s herci po představení ve VIP zóně

-        obsluha pouze o přestávce

-        program

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Angelika
picture Angelika
picture Angelika
picture Angelika
picture Angelika
Top