Detail info
Close

Adventní koncert plný emocí! „Strings & Bellows ensemble“

Adventní koncert plný emocí! „Strings & Bellows ensemble“

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jedinečný kvintet Strings & Bellows ensemble s hosty Lucií Siposovou a Julií Vajdákovou zahrají ve Zlíně vánoční koncert na třetí adventní neděli. Pojďte se naladit ohnivým tangem a zasněnými melodiemi z Buenos Aires. Jako host vystoupí skvělá herečka a zpěvačka Lucie Siposová, která zazpívá několik přenádherných skladeb od Astora Piazzolly a mladá akordeonistka Julie Vajdáková.

Můžete se těšit na ty nejznámější skladby Astora Piazzolly (Libertango, Oblivion a jiné), nebo jeho čtvero ročních dob.

Celý večer se bude nést v duchu Vánoc, kde samozřejmě nemůže chybět ani česká koleda. Nechte se překvapit a zažijte Vánoce s námi.

Ensemble vede fenomenální akordeonista Vojtech Szabó, který patří k evropské interpretační špičce. Absolvoval hru na akordeon ve třídě Mgr. art. Nadi Varínské na Konzervatóriu v Bratislavě, od roku 2009 se věnuje i pedagogické činnosti. V roce 2009 založil trio Tango Argentino, od roku 2010 spolupracuje s Filharmonií Bohuslava Martinů Zlín, se kterou vystupuje jako sólista. Od roku 2012 hraje s Pražským výběrem, v roce 2014 byl speciálním hostem na CD Pavla Šporcla Gipsy Fire a následném turné k CD – Gipsy Fire Generali Tour 2014.

Ačkoliv se věnuje převážně jazzové, francouzské a argentinské hudbě, progresivním stylem a hrou na elektrický akordeon oslovuje i popové a rockové publikum. Vedle koncertování se stará o mladé akordeonisty a pořádá výchovné koncerty.

Hrajeme jedinečný styl TANGO NUEVO, ojedinělý a originální, KLASICKY noblesní a tangově vášnivý. Je typický JAZZOVOU improvizací a houpe se rytmem, který vás nabije TANEČNÍ energií. Virtuosně dýchající MĚCHY akordeonu, tóny plačtivých či nervózních STRUN, to je Strings & Bellows ensemble!

STRINGS & BELLOWS ensemble hraje ve složení:
VOJTECH SZABÓ akordeon
LIBOR MACHÁČEK housle
ĎUSI BURMEČ kytara
HANA ŠLAPANSKÁ klavír
VÍTĚZSLAV PELIKÁN kontrabas
a další

www.sab-ensemble.cz

Informace pro ZTP/P:

https://www.ticketportal.cz/Article/8350

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top