AŤ ŽIJÍ STRAŠIDLA!

AŤ ŽIJÍ STRAŠIDLA!

Datum: 17. dubna 2023
Místo: Divadlo U22
Adresa: K Sokolovně 201, Praha 10-Uhříněves

Vstupenky

pondělí
17
dub. 2023
17:00
AŤ ŽIJÍ STRAŠIDLA!
Divadlo U22

Praha

Informace o akci

Setkejte se s partou dětí z podhradí rytíře Brtníka. Co vás čeká a nemine, jsou intriky dospělých, nadpřirozené bytosti, překážky, a jestli láska a odhodlání ruku v ruce s kuráží zvítězí, tak to se přijďte přesvědčit.  V neobyčejném muzikálovém dobrodružství – Ať žijí strašidla! 

 

O čem muzikál je?

Parta dětí z blízké obce chce mít svoji vlastní klubovnu. Pro svůj záměr si vybere zdejší opuštěný hrad Brtník, který je však spíše zříceninou, na které straší rytíř Vilém z Brtníku a jeho dcera Leontýnka. O využití hradu má rozhodnout DrPrHrBr (Družstvo Pro Hrad Brtník). Druhou variantou využití je pěstírna žampionů, kterou prosazuje především radní a vedoucí místní samoobsluhy v jedné osobě Jouza se svou švagrovou. Nejdříve se místní radní nemohou dohodnout, avšak děti je nakonec přesvědčí, že dokáží hrad opravit. Pomáhá jim rytíř Vilém Brtník z Brtníku svými kouzly a další nadpřirozené bytosti (trpaslíci). Jeho dcera Leontýnka je v závěru příběhu vysvobozena a stane se opět smrtelným člověkem.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top