Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
ASIA

ASIA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ASIA „Reunion Tour 2008“ - 29.5.2008 20:00hod., PRAHA, Retro Music Hall, Francouzská 4 Vstupné 795,- Kč. První britská supergroup osmdesátých let se vrací v původní sestavě ve složení Steve Howe (ex-Yes) John Wetton (ex-King Crimson, Uriah Heep, Roxy Music), Geoff Downes (ex-Yes, Buggles) a Carl Palmer (ex-ELP) na hudební scénu! Skupina Asia, založená v roce 1981 kytaristou Steve Howem a baskytaristou a zpěvákem Johnem Wettonem (ještě téhož roku se skupina doplnila příchodem klávesisty Downese a bubeníka Palmera), debutovala celosvětově úspěšným albem Asia (1982). Po vydání dalších dvou studiovek, Alpha (1983) a Astra (1985) se však klasická sestava rozpadla. Asia začátkem devadesátých let obnovuje činnost a až do roku 2005 koncertuje a vydává alba v různých sestavách a se střídavými úspěchy. Nečekaný comeback původní sestavy přichází ale až v roce 2006 a je následován celosvětovým turné. To letošní čítá 50 koncertních zastávek a jednou z nich bude i pražské Retro Music Hall! Asia vystoupí v Čechách vůbec poprvé v historii a hned ve svém nejsilnějším složení. Koncertní set potrvá více než 2 hodiny a diváci se mohou těšit na všechny žebříčkové megahity této skupiny (Heat Of The Moment, The Heat Goes On, Only Time Will Tell, Time Again, Sole Survivor, Don’t Cry atd.). Hudebníci si připomenou i své mateřské kapely, takže dojde i na písně Roundabout (od Yes), Video Killed The Radio Star (od Buggles) či Fanfare For The Common (od ELP). Asia v originálním obsazení natočila po 25 letech novou studiovou desku s názvem Phoenix (vychází v polovině dubna) a několik skladeb z této novinky také zařadí do svého playlistu. Info o koncertu získáte na tel. 377 220 051, 603 531 943, e-mail: ozzyapotkan@seznam.cz a www.retropraha.cz a www.originalasia.com  

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top