ARCADIA QUARTET

CONCENTUS MORAVIAE 2022
ARCADIA QUARTET

Datum: 3. června 2022
Místo: Kostel sv. Václava
Adresa: ul. Bezručova, Tišnov

Vstupenky

pátek
3
čvn 2022
19:30
ARCADIA QUARTET

Informace o akci

Arcadia Quartet
Ana Török / housle
Răsvan Dumitru / housle
Traian Boală / viola
Zsolt Török / violoncello

Program:
Béla Bartók: Smyčcový kvartet č. 4
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Smyčcový kvartet f moll, op. 80

V tišnovském kostele sv. Václava se představí jedno z mezinárodně nejúspěšnějších rumunských smyčcových ansámblů – dynamický Arcadia Quartet. Jeho členové žijí a pracují v sedmihradské Kluži, a právě jedinečná hudební atmosféra této křižovatky rumunských, maďarských a romských tradic ansámbl předurčuje Arcadia Quartet jako ideálního interpreta nenapodobitelného hudebního jazyka Bély Bartóka. Jeho nejslavnější 4. kvartet zazní společně s posledním kvartetem Felixe Mendelssohna Bartholdyho.

Další info: Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / bezbariérový přístup NEUVEDENOTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top