ANNA MARIA JOPEK (PL)

JAZZ MEETS WORLD
ANNA MARIA JOPEK (PL)

Datum: 19. ledna 2021
Místo: Divadlo Komedie, Jungmannova 15/1 Praha 1

Vstupenky

Úterý
19
Led. 2021
19:30
ANNA MARIA JOPEK (PL)
PŘESUNUTO Z 06.10.2020, NOVĚ: 19.01.2021 19:30

Informace o akci

Vzhledem k nouzovému stavu a nařízení vlády omezující kulturní produkci se zpěvy se koncert Anny Marie Jopek přesouvá na nový, náhradní termín 19.01.2021. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.  

Anna Maria Jopek - zpěv / Piotr Nazaruk - flétny, zpěv, efekty / Paweł Tomaszewski – piano / Robert Kubiszyn – basa / Paweł Dobrowolski - bicí

Vokalistka, skladatelka písní, improvizátorka, vášnivá vizionářka. Styl Anny Marie Jopek je fúzí improvizace, polských tradičních soundů a evropské klasické hudby.
Už hezkých pár let komponuje a používá klasických a lidových motivů k nevšedním, mnohotvárným projektům, které přitahují nejvýznamnější hudebníky světa, jako jsou Pat Metheny, Branford Marsalis, Gonzalo Rubalcaba, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone, Noa, Mino Cinelu a další. Jako vokalistka měla tu čest doprovázet Stinga, Youssou N'Doura, Bobbyho McFerrina, Ivana Linze, Nigela Kennedyho a Dianne Reeves.
Jopek je přesvědčena, že umění představuje spiritualitu naší doby a že hudba je univerzální jazyk, který spojuje lidi všech kultur, přesvědčení a tradic. Věří v krásu a dar naslouchání. Pohybuje se mezi Varšavou a Lisabonem, věnuje se svým dětem a kočkám. Běžet maraton je jejím občasným koníčkem.

Galerie

picture ANNA MARIA JOPEK (PL)

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZMĚNA: Anna Maria Jopek (PL) 6.10.2020 19:30 Divadlo Komedie, Praha

ZMĚNA:
Z důvodu zhoršující se situace s koronavirovou pandemií a současnému nouzovému stavu se koncert ANNA MARIA JOPEK (PL) v plánovaném termínu 6. 10. 2020 od 19:30 hodin a místě Divadlo Komedie, Jungmannova 15/1, Praha 1 přesouvá na nový, náhradní termín: 19. 1. 2021. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky na všechny termíny zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 25. 10. 2020.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

P&J Music a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top