AMCO

PRAGUE KEMP LETŇANY
AMCO

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

"Marek Lazarovski, známý jako AMCO, je český pětadvacetiletý rapper a zpěvák, který začínal jako kytarista v několika kapelových projektech rock-funkového žánru, a to už od svých dvanácti let. Jako zpěvák a rapper o sobě dal poprvé vědět v roce 2014 singlem Bubble Sh*t, rok na to vydal EP Almost Mo, z kterého jsou songy jako Lásku dáš, lásku dostaneš a Nikdo nezkazí náš den. Jeho doposud nejúspěšnějším singlem je Zombie, který má na YouTube více než tři miliony zhlédnutí. Když český zpěvák Amco v polovině února představil na TikToku novou píseň Originál, začala se okamžitě lavinově šířit internetem. Vznikly tisíce videí, kde fanoušci tančí a napodobují zpěv (tzv. lip sync). Amco píseň věnoval všem ženám, jejich kráse a jedinečnosti. Na konci května vydal nové CD Vítej Doma jehož součástí je, jak singl Originál, tak i song „V hlavě mám brouky“. Klip tohoto songu byl po uvedení několik dní jedničkou v trendech na YT a song je opět hitem TikToku."

 

Vystoupení od 20:00 v sobotu 8. srpna 2020. Areál Prague Kempu v PVA EXPO PRAHA v Letňanech se otevírá v 19:00.

Pozor! Z důvodu nemoci (laryngitida) interpreta jsme nuceni přesunout AMCO show v Prague Kemp Letňany z původního termínu 8.8. na nový termín 21.8. Situace nás velmi mrzí, ale věříme, že si koncert užijeme o dva týdny později. Platnost všech lístků zůstává a prodej nadále pokračuje.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top