AMARANTHE, BEYOND THE BLACK - European Tour 2022

AMARANTHE, BEYOND THE BLACK - European Tour 2022

Datum: 29. října 2022
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábřeží 5497, Zlín

Vstupenky

sobota
29
říj. 2022
20:00
AMARANTHE, BEYOND THE BLACK - European Tour 2022
PŘESUN 2020 a 2021,NOVĚ 29.10.2022 OD 20:00

Informace o akci

POZOR! Evropské turné kapel AMARANTHE a BEYOND THE BLACK se přesouvá na říjen 2022!

Covid hraje nefér a kvůli tomu se zase přesouvá další, dlouho očekávané turné…tentokrát jsou to kapely AMARANTHE a BEYOND THE BLACK, které se měly ukázat 4. února ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café. Tato unikátní přehlídka moderního metalu a krásných žen se odkládá na podzim 2022!

Vyjádření kapely AMARANTHE tady: https://youtu.be/RRQ3GROLRJU

Nový termín pro zlínský klub Masters of Rock Café je však naštěstí potvrzen! Bude to 29. říjen 2022!

Zároveň s novým datem si ale můžete připsat ke koncertu i speciální hosty turné, které AMARANTHE a BEYOND THE BLACK berou na tuto výpravnou cestu s sebou. Jsou to další ostré metalové holky až z daleké Kalifornie BUTCHER BABIES a malinko nežnější odnož metalu, symfonic-metalová kapela ze Švýcarska AD INFINITUM s půvabnou Melissou Bonny v čele.

BEYOND THE BLACK o novinkách: „Na jedné straně musíme oznámit, že naše European Co-Headline Tour s Amaranthe se nemůže konat začátkem roku 2022. Doufali jsme, že se tak stane, a jsme z celkové situace velmi frustrovaní. Na druhou stranu jsme našli náhrady na všechny termíny koncertů. Děkujeme všem fanouškům, že o něco déle počkají a odměnou jim budiž hned dvě další úžasné kapely: Welcome, Butcher Babies a Ad Infinitum!“

AMARANTHE dodává: „S velkým zármutkem musíme oznámit, že naše evropské turné musí být opět přesunuto. Taková je realita probíhající situace COVID, ale držme si palce, ať je to naposledy, co VŮBEC potřebujeme přesunout turné! Není to však všechno jen zmar, protože jsme opravdu velmi šťastní ze sestavy kapel, které se k nám příští podzim přidají! Beyond the Black, Butcher Babies a Ad Infinitum jsou fantastické kapely a také skvělí přátelé, takže z toho nemůžeme být nadšenější! Uvidíme se všichni na podzim 2022!"

BUTCHER BABIES: „Cestování po Evropě s Amaranthe je jednoduše jedním z hlavních cílů pro Butcher Babies. Nejen, že jsou to jedni z nejúžasnějších lidí, které jsme kdy potkaly, ale také předvedli pekelnou show. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme naše přátele a také se setkáme s ostatními kapelami na turné. V této sestavě je hodně síly a evropští fanoušci se mají na co těšit!" - Heidi Shepherdová

AD INFINITUM: „Jsme velmi nadšení, že se zúčastníme tohoto fantastického turné a oslavíme velmi očekávaný návrat živé hudby na pódium společně s Amaranthe, Beyond The Black, Butcher Babies a všemi úžasnými fanoušky, kteří se k nám připojí po celé Evropě!“

Velmi silná koncentrace super muziky a ženské krásy a energie na jednom místě v jeden den, to se jen tak nepodaří a vy můžete být u toho. 29.10.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café…

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i pro nové datum koncertu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture AMARANTHE, BEYOND THE BLACK - European Tour 2022

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: AMARANTHE, BEYOND THE BLACK, 4.2.2022, ZLÍN

ZMĚNA:

koncert AMARANTHE, BEYOND THE BLACK se v plánovaném termínu 4.2.2022 (původně 5.12.2020/1.5.2021) od 20:00 hodin a v místě Masters of Rock Café, Zlín neuskuteční a PŘESOUVÁ se na nový termín  29.10.2022. Začátek a místo konání akce zůstávají beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Komu náhradní termín koncertu nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě jejich nákupu do 31.1.2022.  

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla 
ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
 - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Naskenované vstupenky je třeba zaslat na e-mail: 
reklamace@ticketportal.cz.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento 
formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: 
eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: 
rezervace@ticketportal.cz.

 

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top