ALESSANDRO SEVERO (Georg Friedrich Händel)

CONCENTUS MORAVIAE 2021
ALESSANDRO SEVERO (Georg Friedrich Händel)

Datum: 05.06.2020, ZRUŠENO / VÝMĚNA ZA POUKAZ COVID-19
Místo:

Vstupenky

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
ALESSANDRO SEVERO (Georg Friedrich Händel)
05.06.2020, ZRUŠENO / VÝMĚNA ZA POUKAZ COVID-19

Informace o akci

PŘEDSTAVENÍ BYLO Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉ SITUACE ZRUŠENO.
Vaše vstupenky si můžete vyměnit za POUKATY COVID-19!
DALŠÍ INFO

Collegium Marianum
Jana Semerádová umělecká vedoucí, hudební nastudování
Deda Cristina Colonna režie
Domenico Franchi scéna a kostýmy
Hana Blažíková soprán
Raffaele Pé kontratenor

Georg Friedrich Händel: Alessandro Severo
Opera plná intrik a hudebních zázraků (česká premiéra)
Renomovaný soubor Collegium Marianum a uznávaná režisérka Deda Cristina Colonna spojili své síly při tvorbě inscenace opery Alessandro Severo Georga Friedricha Händela z roku 1738. Jedná se o tzv. pasticcio: Händel upravil úspěšné árie ze svých předchozích děl a přidal novou předehru a recitativy. V jednom z nejpozoruhodnějších barokních divadel Evropy ve Valticích se vrátíme na počátek 3. století, kdy v Římě panoval císař Alexander Severus; historie si ho pamatuje jako moudrého diplomata snažícího se nalézt smír s germánskými kmeny, libreto opery se však soustředí na jeho složitý vztah s manželkou a s matkou. Napínavý příběh plný intrik je tlumočen skvostným hudebním jazykem s dokonalým citem pro dramatické situace, díky kterému Händlovým scénickým dílům dodnes tleskají operní domy. V titulní roli se ve Valticích představí hvězdný italský kontratenor Raffaele Pé, jeho manželku Salustii ztvární jedna z mála českých celosvětově respektovaných sopranistek Hana Blažíková.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

-TH-

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.


Top