Detail info
Close

7 Pádů Honzy Dědka

7 Pádů Honzy Dědka

Datum: 7. června 2024
Místo: Zámecké vinařství Třebívlice - Johann W
Adresa: Masarykova 200, Třebívlice

Vstupenky

pátek
7
čvn 2024
19:00
7 Pádů Honzy Dědka
OPEN DOOR 17:00

Informace o akci

Populární talkshow 7 pádů Honzy Dědka opět z vinařství Johann W v Třebívlicích! Můžete se těšit na 90 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů "o všem a pro všechny”. Hostem večera bude: Tomáš Matonoha, Jiří Procházka a Chantal Poullain.

Pořad vznikl počátkem roku 2011 a do dnešního dne se v něm již vystřídalo na 600 hvězdných hostů. Rozhovory vedené publicistou Honzou Dědkem se ještě před uvedením na televizní obrazovky staly doslova fenoménem na YouTube, kde mají dnes k 85 miliónům zhlédnutí a 140 000 diváků pořad pravidelně odebírá!

K televizním divákům talkshow poprvé promluvila v závěru jara 2020, kdy ji do svého pravidelného programu zařadila televize Prima. A úspěch nenechal na sebe dlouho čekat ani zde – během jediné sezóny se z ní na této stanici stal jeden z nejsledovanějších pořadů domácí tvorby, který každý týden přiláká k televizním obrazovkách kolem půl miliónu diváků. Jako jediný televizní nováček pak pořad získal prostor i v hlavním vysílacím čase na Silvestra 2020, kdy jej sledovalo přes 700 000 lidí a letošních 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka s Třemi tygry se stalo nejsledovanějším pořadem Prima TV daného večera.

Za moderaci talkshow i jeho předchozí novinářskou kariéru, během které udělal na tři a půl tisíce rozhovorů, byl Honza Dědek letos redakcí iDnes vyhlášen osobností roku ("Zpovědníkem").

Areál bude pro hosty otevřen již od 17:00 s možností zakoupení vín Johann W a občerstvení.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

google maps
Top