6. Rýžový ples

6. Rýžový ples

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Pojďme si společně užít společenskou akci nejen příznivců zdravého životního stylu!

Čeká na Vás zdravé občerstvení (veganské, raw, makrobiotické), elegantní módní přehlídka, bohatá tématická tombola a především kvalitní dávka zábavy a tanečních melodií. Historická budova Radiopaláce celkovou slavnostní atmosféru plesu jen podtrhne. Záštitu nad plesem převzal herec, moderátor a ekologický aktivista Petr Vacek, večerem provází moderátor rádia Impuls Ivo Apfel, hraje kapela Party Leaders. Na módní přehlídce uvidíte tvorbu módní návrhářky Renaty Součkové a šperkařky jménem Hania.

Zajistěte si vstupenky včas za výhodnější cenu!

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: 6. RÝŽOVÝ PLES 18.1.2020 – PRAHA

ZRUŠENO:

Z technických důvodů dochází ke zrušení akce 6. RÝŽOVÝ PLES konající se dne 18.1.2020 v místě Radiopalác, Vinohradská 1789/40, Praha 2.  

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top