Detail info
Close

21. MIROTICKÉ SETKÁNÍ LOUTEK A HUDBY

21. MIROTICKÉ SETKÁNÍ LOUTEK A HUDBY

Datum: 2. - 3. srpna 2024
Místo: Areál parku u sokolovny
Adresa: Stroupežnického 192, Mirotice

Vstupenky

21. MIROTICKÉ SETKÁNÍ LOUTEK A HUDBY
Vstupenka dvoudenní 2. a 3. srpen 2024
pátek
2
srp. 2024
13:00
21. MIROTICKÉ SETKÁNÍ LOUTEK A HUDBY
Pátek 2. srpen 2024
sobota
3
srp. 2024
11:00
21. MIROTICKÉ SETKÁNÍ LOUTEK A HUDBY
Sobota 3. srpen 2024

Informace o akci

Jihočeský tradiční festival 21. MIROTICKÉ SETKÁNÍ LOUTEK A HUDBY 
bude 2. a 3. srpna 2024opětspojovat děti a dospělé!

 

Tradiční multižánrový festival se po loňské velkolepé třídenní oslavě dvacátého výročí existence vrací k osvědčenému dvoudennímu formátu.
Hvězdou loňského „Setkání“ byl světový VOJTĚCH DYK and D.Y.K.!
„Přátelé, i když bude festival jen dvoudenní, tak nemusíte zoufat! Program bude našlápnutý divadlem, hudbou a samozřejmě nebude chybět Stand Up, nový cirkus, balet a dáme si záležet i na novém doprovodném programu. Po hudební stránce bude letošní ročník velmi živelný.“, řekl zakladatel a principál festivalu Ladislav loisa Tomeš. „Opět se budeme snažit vzájemně propojovat dětský svět s dospěláckým. Dramaturgie bude proto mířit společně na dětského i dospělého návštěvníka.
Fanoušci festivalu se již nyní mohou těšit na úspěšnou slovenskou kapelu SÁM SEBOU, která vloni sklidila největší aplaus a proto okamžitě dostala takzvanou „zelenou kartu“. Přijede také romská skupina BACHTALE APSA v čele s MÁRIEM BIHÁRIM a písecká parta JAKOFAKT?. Po dlouhých letech přivítáme energické TIMUDEJ a premiéru u nás zažije soubor TRHNI SI SMYČCEM. Asi největším hudebním lákadlem letošního ročníku bude mezinárodní formace UNITED FLAVOUR se španělskou frontwoman Carmen“, dodal Tomeš.          Divadelní produkce budou probíhat v novém šapitó, kterým neotřese ani vítr, ani déšť. Pozvání přijalo Divadlo VÍTI MARČÍKA, LOUTKY BEZ HRANIC, Divadlo BUŘT, Divadlo GUSTAVSVÁŤOVO DIVIDLO, Divadlo HARMONIKA, Studio HAFAN, Divadlo RUDY HANCVENCLA a Divadlo KRISTIANA KAŠPARA. Také jsme se již domluvili s novocirkusovým souborem KOŤÁTKO ZKÁZY a mistrem Stand Upu ARNOŠTEM FRAUENBERGEM a jeho dcerou NELOU BERG. Talentované baletky z FLASH DANCE LABUŤ budou mít připravenou novou originální choreografii Avatar II.                   
Připravujeme rozšíření doprovodného programu, aby byla i o přestávkách kvalitní zábava. Nová zóna s názvem „Moře zábavy“ přinese mnoho zajímavých dílen a atrakcí, ale také dvě komentované prohlídky a besedu. Návštěvníci festivalu budou mít možnost přenocovat v parku u řeky Lomnice. Kempovat mohou zdarma pod stanem, v karavanu, nebo pod širákem, ale pouze dobrodružně „na divoko“. Celé dva dny bude moderovat a bavit nás neúnavný herec RADEK D. POKORNÝ.                       
Už ale nebude sám, bude mít svého asistenta! A kdo to bude? Přijeďte a uvidíte, řekl principál festivalu. Na závěr poděkoval za podporu městu Mirotice, všem partnerům, úřadům a kamarádům, kteří s nadšením pomáhají budovat tradici. Tato dvoudenní akce byla opět podpořena z dotačního programu Jihočeského kraje – podpora kultury. Záštitu nad celým festivalem opět převzal hejtman MUDr. Martin Kuba a jeho náměstek Pavel Hroch.

 

www.mirotickesetkani.cz


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture 21. MIROTICKÉ SETKÁNÍ LOUTEK A HUDBY

Na mapě

google maps
Top