Koncertní turné skupiny MANOWAR přeloženo! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  Koncertní turné skupiny MANOWAR přeloženo!

Koncertní turné skupiny MANOWAR přeloženo!

Přidané : 07.02.2006 10:42

Koncertní turné skupiny MANOWAR přeloženo!

 

!!vstupenky zůstávají v platnosti!!

 

 

Jarní světové turné Manowar, Rhapsody a Holyhell „Demons, Dragons and warriors Tour 2006“ se vlivem motocyklové nehody kytaristy Manowar Karla Logana posouvá na listopad 2006!

 

Karl Logan, kytarista Manowar se 24.1.2006 zranil při pádu z motocyklu. Z nehody si Karl odnesl poranění ruky, což mu nyní znemožňuje nahrát své party ve studiu na nově připravovanou desku Manowar. Nová deska Manowar by tedy měla vyjít do konce prázdnin. K vydání singlu „Sons Of Odin“ dojde ještě před prázdninami.  

Management Manowar zároveň oznámil, že dojde i k přesunutí termínu jarního turné, a to na podzim letošního roku. Pro fanoušky v České Republice to znamená, že Manowar a spol. uvidí v Ostravě, Zlíně, Plzni a Pardubicích začátkem listopadu 2006.

 

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i pro posunutý termín. Přesné dny pro vystoupení v jednotlivých městech budou zveřejněny již v průběhu příštího týdne!