Koncert BIOHAZARD se blíží vyprodání! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  Koncert BIOHAZARD se blíží vyprodání!

Koncert BIOHAZARD se blíží vyprodání!

Přidané : 25.11.2008 09:27
Koncert legendární americké formace BIOHAZARD se uskuteční již tuto středu 26.11. v pražském klubu Abaton. Vzhledem k velkému zájmu o vstupenky na tento koncert doporučujeme všem zájemcům zakoupit si lístky s dostatečným předstihem, neboť je velmi pravděpodobné, že koncert bude vyprodán. Vstupenky je stále možné sehnat ZDE, ve všech běžných předprodejních sítích Obscure promotion nebo si je rezervovat na tel. čísle 774 220 183, či pomocí formuláře na www.shindy.cz (nutno vyzvednout 26.11. v Abatonu do 18:30h!).
Koncert BIOHAZARD bude speciální hned ve dvou směrech. Jedná se o naprosto čerstvý reunion této hardcorové legendy, která se navíc představí ve své původní sestavě, konkrétně tedy Billy Graziadei, Evan Seinfeld, Bobby Hambel a Danny Schuler. Po boku BIOHAZARD se představí domácí úderky v podobě formací PITBULL DIESEL a CROSSCHECK. Bližší info na www.obscure.cz.