Michal Horáček uvádí: Petr Hapka žije! 2016 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  Michal Horáček uvádí: Petr Hapka žije! 2016

Michal Horáček uvádí: Petr Hapka žije! 2016

Přidané : 11.12.2015 15:00

Michal Horáček uvádí:

PETR HAPKA ŽIJE! 2016

Penzion Svět a jiné světy

Po vyprodaném koncertě "Petr Hapka žije!", jehož atmosféra strhla diváky v listopadu 2015, přichází Michal Horáček a O2 arena s novým setkáním s hudbou fenomenálního skladatele, opět v období výročí jeho úmrtí.

Novým po všech stránkách: zazní jiné Hapkovy melodie a jiné písně, vystřídají se noví interpreti. A celý koncert bude originálně pojatý režijně a scénograficky: jako hravá feérie, která se soustředí hlavně na to vtipné a bizarní ze skladatelovy tvorby.

Vystoupit v rámci tohoto opět výjimečného večera potvrdili Richard Krajčo, Ondřej Ruml, František Segrado, Ondřej Brzobohatý, a Lenka Nová, o dalších jménech, nových i staronových, se vedou intenzivní jednání.

Jen jediné zohlední nastolenou tradici: koncert nebude přenášen televizí, rozhlasem nebo internetem a nebude ani zaznamenáván. Kdo chce být jeho součástí, musí se dostavit osobně - odměnou mu bude jistota, že i v listopadu 2016 prožije setkání jedinečné a neopakovatelné.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal od 7.12.2015 od 8:00.