PRAGUE CITY FESTIVAL 2012 BLINK-182 PODPOŘÍ CLOU, CARTONNAGE, EDDIE STOILOW A THE POOH | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  PRAGUE CITY FESTIVAL 2012 BLINK-182 PODPOŘÍ CLOU, CARTONNAGE, EDDIE STOILOW A THE POOH

PRAGUE CITY FESTIVAL 2012 BLINK-182 PODPOŘÍ CLOU, CARTONNAGE, EDDIE STOILOW A THE POOH

Přidané : 30.06.2011 10:45

Jen pár dní po premiéře Prague City Festivalu, na kterou zavítalo na 10 000 lidí, zahajují pořadatelé předprodej vstupenek na následující rok. Druhý ročník festivalu se uskuteční v pátek 29.6.2012 a hostit jej bude opět pražské Výstaviště, které se jako festivalový areál velmi osvědčilo.

Návštěvníci se už v tento moment mohou těšit na americkou skupinu BLINK-182, která přijede představit nové album. Se zahájením předprodejů pořadatelé zveřejňují také první potvrzená tuzemská jména – stálici naší poprockové scény CLOU, která by se do příštího léta měla ohlásit s novým albem, elektro-popové duo CARTONNAGE, jež právě boduje s novou deskou I'm Not Your Computer a bude zahajovat koncert Underworld 6.7. v SaSaZu, stále populárnější EDDIE STOILOW - autory radiového hitu Frozen a multižánrové THE POOH, kteří zaujali i Green Day, když jim hostovali na posledním pražském koncertě.

 

Prague City Festivalu se dostalo pozitivních ohlasů i ze zahraničí. „O koncept festivalu projevily zájem další dvě destinace v Evropě, se kterými nyní intenzivně jednáme.“ sdělil ředitel PunxNotDead Borek Jiřík.

I proto se pořadatelé letos více porozhlédli po české scéně a zaměřili se na anglicky zpívající skupiny, které by případně pod hlavičkou Prague City Festivalu mohly naší hudební scénu reprezentovat v zahraničí.

Po přednostním nákupu se slevou a výměně vstupenek na příští rok, která byla nabídnuta fanouškům Blink-182, je nyní na nadcházející ročník Prague City Festivalu prodáno 3 000 vstupenek a 29.6.2011 byl spuštěn standardní prodej. Původně anoncovanou věrnostní slevu se pořadatelé rozhodli poskytnout plošně a o slíbených 15% zlevnit všechny lístky, které byly počínaje tímto datem uvedeny do prodeje. Sleva už je tudíž zahrnuta v ceně.

Vstupenky budou k dostání ve čtyřech cenových kategoriích – stání za 990 Kč, stání u pódia (platí jen pro hlavní scénu!) za 1290 Kč, Golden VIP za 2990 Kč a Platinum VIP za 4590 Kč. V ceně obou VIP kategorií je zahrnut přístup do extra VIP zóny umístěné v blízkosti hlavního pódia s nealkoholickými nápoji, pivem a vínem zdarma. Golden VIP navíc nabízí vstup do profesionální zóny a na afterparty 30.6. v MeetFactory.

Od dnešního dne jsou k dispozici všechny sektory s výjimkou kategorie Golden VIP, která bude uvedena do prodeje během několika následujících dní.

 

Předprodej vstupenek zajišťuje Ticketportal (www.ticketportal.cz)

Více na cityfestival.cz, ticketportal.cz a punxnotdead.cz.