"Unholy Alliance Tour" – Slayer a spol. na své fandy nezapomínají!

"Unholy Alliance Tour" – Slayer a spol. na své fandy nezapomínají – speciální edice materiálu ke stažení pro všechny návštěvníky koncertů.
Zbrusu nové album  Slayer je očekáváno se zatajeným dechem. Spatřit  zemské světlo by mělo v roce 2009, ale někteří fanoušci nebudou muset čekat tak dlouho, aby si poslechli nové skladby svých hudebních mohykánů.
Fans, kteří navštíví jednu ze zastávek z nacházejícího “The Unholy Alliance, Cheapter III” obdrží novou píseň Slayer přes unikátní stahovací kartu, která bude obsahovat také speciální materiál se záznamy všech kapel vystupujících na turné, tedy Slayer, Mastodon, Trivium a Amon Amarth. Karta na stahování dohromady se speciálním útržkem bude dodána zdarma všem držitelům vstupenek, kteří přijdou na koncert.
Nový song Slayer se právě nahrává, přičemž Slayer jsou v nahrávacím procesu naprosto čerstvě, aby ve studiu v Los Angeles zvěčnili nové album. Podrobnosti o chystané písni a celém albu budou následovat již brzy. A aby toho nebylo málo, tak budete mít spolu s novým flákem Slayer možnost stáhnout  i "Kirisute Gomen"- píseň od mocných Trivium, jež právě vychází na jejich novém CD "Shogun", dále také část skvostné novinky Amon Amarth "Twilight of the Thunder God" v podobě skladby "Guardians of Asgaard”. To vše bude součástí fanouškovského balíčku. Neohrabanci Mastodon ale samozřejmě nechtějí zůstat pozadu a tak zvou své fandy do útrob studia, kde nahrávají další zásek v diskografii. Ti budou mít první možnost posoudit sílu nového materiálu a polarizovat atomy ve skládance Mastodon. Jako třešnička na dortu potom poslouží záznam vystoupení Slayer z loňského tažení “The Unholy Alliance” v San Diegu. Vše naprosto zdarma jako bonus a velké díky za to, že podporujete extrémní muziku a chodíte na koncerty.
Evropská část megalomanského podniku s názvem "The Unholy Alliance Tour, Chapter III" začala ke konci října v Manchestru a brázdí Evropu celých 5 týdnů. V ČR se putovní cirkus zastaví 17.11.2008 a my si budeme mít možnost po boku drsných kalifornských stréců připomenout události 17.11.1989, které předcházely tomu, že se u nás podobné koncerty vůbec mohou konat.
Tak jak bylo jednou v legendárním britském magazínu KERRANG napsáno o této výsostné události… “Je to metalové… až do morku kosti!“
Více podrobností o koncertu na www.obscure.cz, vstupenky koupíte ZDE!

Top