JASON DERULO – 2 SIDES WORLD TOUR 2018

JASON DERULO – 2SIDES WORLD TOUR 2018

special guests: MARCUS&MARTINUS

support act: LZ7

25.10.2018 19:00 PRAHA, Tipsport Arena

www.jasonderulo.cz * www.jasonderulo.com

Fenomenální umělec – zpěvák, skladatel, tanečník a choreograf - nejúspěšnější popový zpěvák současnosti.

DŮLEŽITÉ: POKUD JE VÁM POD 15 LET (NEMÁTE OBČANSKÝ PRŮKAZ), MUSÍTE BÝT V DOPROVODU DOSPĚLÉ OSOBY VE VĚKU 18 A VÍCE LET. VSTUPNÉ NEBUDE OSOBÁM MLADŠÍM 15 LET REFUNDOVANO. OBČANSKÝ PRŮKAZ BUDE KONTROLOVÁN U VSTUPU DO TIPSPORT ARÉNY.

Jason Derulo odehraje v rámci turné 2Sides World Tou více než 30 koncertů v mnoha zemích světa. Jason složil a nazpíval skladbu „Colors“, která se stala oficiální hymnou MS ve fotbale 2018. Všichni známe jeho skladby Want To Want Me, Whatcha Say, In My Head či Swalla. „Přivezu Vám do Prahy výjimečnou show a ty nejlepší muzikanty i tanečníky, bude to bláznivý večer“, říká Jason.

Speciálními hosty koncertu jsou hvězdná norská dvojčata MARCUS&MARTINUS. Je jim pouhých 16 let, jejich chytlavá hudba a fantastické pódiové show jim však přinesla miliony fanoušků na celém světě.

Společnost FP PRO získala právo i čest uspořádat koncert Jasona Derula 25. října v Praze. „Věříme, že koncert bude vyprodaný a že si fanoušci nenechají nejúchvatnějšího popového zpěváka současně ujít. Jason Derulo mně osobně velmi připomíná legendárního Michaela Jacksona. Skvěle tančí, úchvatně zpívá a to že si sám píše skladby je k neuvěření. Navíc ho podpoří fenomenální dvojčata Marcus&Martinus. Může být na dlouhou dobu jediná šance vidět Jasona naživo“ říká Miroslav Bučko, producent koncertu.

Top