PRAGUE SOUNDS GOOD! - Na punkový večírek dorazí i Pennywise!

 PRAGUE SOUNDS GOOD NA TICKETPORTAL.CZ

PRAGUE SOUNDS GOOD!
Pennywise join the lineup for Prague Sounds Good, along with Sum 41, NOFX and Millencolin!
read more in English

Na punkový večírek Prague Sounds Good se Sum 41, NOFX a Millencolin dorazí i Pennywise!
Pankáči mají o důvod k radosti víc - na dvoudenní koncertní mejdan Prague Sounds Good dorazí spolu se SUM 41, Millencolin a NOFX i další slavní Kaliforňané - Pennywise!
Zatímco Sum 41 a Millencolin ovládnou pódium Fora Karlín 23. srpna, tandem NOFX a Pennywise ho vezme útokem o den později. Oba večery v úvodu publikum rozehřeje speciální host, jména těchto dvou předskokanů budou zveřejněna zanedlouho.

23.-24.8.2016 / Start vždy 18:00
Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8
Line up:
23.08.2016: Sum 41 / Millencolin / zahajovací kapela v jednání
24.08.2016: NOFX / Pennywise / zahajovací kapela v jednání


23.-24.8.2016 Start 18:00 / DVOUDENNÍ - TWO DAYS
VSTUPENKY23.8.2016 18:00 (Út) / JEDNODENNÍ - ONE DAYVSTUPENKY24.8.2016 18:00 (St) / JEDNODENNÍ - ONE DAYVSTUPENKY
Psali jsme dříve:
"Zastupující agentura NOFX si Prahu omylem zanesla do diáře na druhý den, tj. 24. srpna. A protože 23. srpna k nám kvůli koncertu v Rakousku přijet nemohou a my jsme české fanoušky nechtěli o jejich vystoupení připravit, nezbylo než celou akci o den rozšířit a NOFX přesunout na druhý den. Výhodou je, že se tím otevírá prostor pro další účinkující." prozrazuje důvod prodloužení akce Patrik Svitek z pořádající agentury NuCoast, která už jedná s další zahraniční kapelou o vystoupení před NOFX. Její jméno bude ohlášeno zanedlouho spolu s dvěma skupinami, které budou oba večery zahajovat.

Původně zakoupené vstupenky včetně Early Birds platí automaticky na oba dva dny. Stejně tak jako nově vydané dvoudenní vstupenky jsou nepřenosné a u vstupu budou vyměněny za pásku (hand strip).
Původně zakoupené vstupenky lze případně vrátit na místě a způsobem jejich zakoupení -POZOR! POUZE DO ÚTERÝ 31. KVĚTNA!- a zakoupit si vstupné jednodenní.
Dotazy k vrácení vstupenek:
reklamace@ticketportal.cznebo
on-line Zákaznická podpora na ticketportal.cz v pravém dolním rohu Vašeho monitoru.

VSTUPENKY NELZE REZERVOVAT, využijte prodejní místa Ticketportal
nebo přímý nákup on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / zvláštní prostor pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod (jedna osoba) na I. galerii, vstupenka ZTP/P-DISABLED platí pro dvě osoby: vozíčkář nebo ZTP/P a jedna osoba jako doprovod.

-TH-

Top