ZMĚNA: MARINA AND THE DIAMONDS 11.12.2015 Malá sportovní hala (Incheba Arena), Praha

ZMĚNA:
Z vážných osobních důvodů dochází kezměně termínu koncertu britské zpěvačky MARINA AND THE DIAMONDS / UK z původního termínu 11.12.2015 od 19:30 hod. v místě Malá sportovní hala, Areál Výstaviště 67, Praha 7 (dříve Incheba Arena), původně v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1.

Nový, náhradní termín: 2.3.2016, vstup do haly od 19:00 hod.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Zákazníkům, kterým nový termín akce nevyhovuje, je umožněno vrátit vstupné, a to pouze do 30.11.2015. O vrácení vstupného lze požádat v místě zakoupení=zaplacení po předložení platné vstupenky na původní termín.

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny, zašle-li zákazník vstupenky poštou na výše uvedenou adresu

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny – vstupenky lze zaslat emailem na adresu reklamace@ticketportal.cz a připojit čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vstupné za předmětné vstupenky pouze jedenkrát

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Oficiální vyjádření pořadatele a zpěvačky Mariny

Pražský koncert Marina & The Diamonds, stejně jako všechny zbývající koncerty tour, je z rodinných důvodů přesunut na jaro 2016. Vystoupení v Praze proběhne 2. března 2016 v Malé sportovní hale v Praze na Výstavišti (dříve Incheba Aréna). Vstupenky zůstávají v platnosti.

Zde je vyjádření přímo od Mariny: "All Neon Nature shows between 9th - 17th December will be postponed to February 2016. A family member is unwell and I need to be with them. I am so sorry to cause any disappointment or inconvenience but I hope that you can all make the new dates in Feb & March 2016."

Pokud se nového termínu nemůžete zúčastnit, je možné vrátit vstupenky v místě prodeje do 30.11.2015.

Top