MIGHTY SOUNDS - dva festivaly za cenu jednoho pro 777 nejšťastnějších!

MIGHTY SOUNDS představuje partnerský festival PFINGST-OPEN-AIR

Tuzemský hudební festival Mighty Sounds (18.7. – 20.7.2008, Olší u  Tábora, www.mightysounds.cz) nabízí v současné době svým návštěvníkům jedinečnou možnost. Každý, kdo si objedná online vstupenku na MS, získává automaticky volný vstup i na německý festival Pfingst-Open-Air a může se tak těšit na vystoupení Asian Dub Foundation, Agnostic Front nebo La Vela Puerca. Návštěvníkům z ČR se tak nabízí jedinečná možnost, poznat, jak se dělá festival u našich sousedů.
Zde nabízíme stručné informace o této akci.

Bavorský Pfingst-Open-Air: festival pro lidi z Německa, Rakouska a ČR.

Ve dnech  9. až 11. kvĕtna zahájí 27. ročník festivalu Pfingst-Open-Air „letní“ hudební sezónu. Akce, která probĕhne nedaleko českých hranic (městečko Hauzenberg, cca 20km od Pasova), láká každoročně díky své atmosféře zhruba 15.000 návštĕvníků z Rakouska, České Republiky a samozřejmě Nĕmecka.

POA je proslulý mnohotvárností hudebních stylů a právě tento multikulturní mix dává festivalu specifickou náladu. Těšit se můžete na v Česku dobře známé “aktivisty” Asian Dub Foundation, kteří přeletí kanál La Manche speciálně kvůli této akci, aby představili své nové album. Uslyšíte newyorskou hc legendu Agnostic Front, stejnĕ tak jako latino ska hrdiny La Vela Puerca z Uruguaye. Nové německé objevy Turbostaat (punk), Ohrbooten (ragga) a Fotos (rock) budou doplněny o reprezentanty současné rakouské scény – Manuel Normal (rakouský„objev roku“, který se představí se i na Mighty Sounds),  Attwenger (nový folk) a Herbstrock (pop). Česko bude na festivalu zastupovat jedna z jeho nejlepších ska kapel – Prague Ska Conspiracy.

Kromě hudby je připraven rozmanitý program – divadlo, filmy a různé performance můžete shlédnout v kulturním stanu. Můžete pokořit bedny od piva nebo otestovat svoji tělesnou zdatnost, zatímco známá kabaretiérka Barbara Dorsch bude dráždit vaší bránici. Dalším doprovodným programem bude například brazilská capoeira nebo žonglování. Pořadatelé zvou tímto všechny, aby se připojili a spolupodíleli na kulturním programu festivalu.

Více informací o akci najdete na www.pfingstopenair.de. Navštěvníci z České republiky si mohou zakoupit vstupenku za cenu 350 Kč v síti Ticketstream (platí pouze pro držitele českého občanského průkazu, protože v Německu je cena vstupenky 35 €). Pro ty, kteří chtějí ušetřit ještě víc, je tu skvělá zpráva. Díky kooperaci festivalu Pfingst-Open-Air a českého festivalu Mighty Sounds, každý, kdo si objedná vstupenku na Mighty Sounds přímo přes jeho webovou stránku (www.mightysounds.cz), získá volnou vstupenku na Pfingst-Open-Air! Tato nabídka je omezena pouze na 777ks a platí jen do konce dubna.

 Line-up:
Asian Dub Foundation (Elektronic Alternative)
Agnostic Front (Hardcore)
La Vela Puerca (Latin Ska)
Shantel & Bucovina Orkestar (Balkan Pop)
Turbostaat (Pop)
Ohrbooten (Ragga)
Fotos (Indie-Rock)
Nosliw (Reggae)
Attwenger (Nová lidová Hudba)
Herbstrock (Pop)
Prague Ska Conspiracy (Ska)
Manuel Normal (nářeční Rap – představí se i na Mighty Sounds)
My New Zoo (Rock)
Schein (Funk), Colt (Rock’n Roll)
Redhanded (Alternative-Rock)
Scaredycats (Punk)
Christoph Martin (Písničkář)
Spect (Power-Pop)

Top