KATY PERRY V PRAZE!

SUPERSTAR KATY PERRY OZNAMUJE EVROPSKÉ TERMÍNY SVÉHO SVĚTOVÉHO KONCERTNÍHO TURNÉ, KTERÉ SE USKUTEČNÍ V ROCE 2015.

V Praze vystoupí 23.2.2015!

„Nejšílenější, nejlepší a nejzábavnější koncert roku. Pět hvězdiček.“ Financial Times

V návaznosti na obrovský úspěch právě probíhajících koncertů ve Velké Británii, na které pěli nadšené ódy fanoušci i kritika, dnes globální superstar Katy Perry oznámila, že se do Evropy v roce 2015 opět vydá a představí se v 18 zemích se svým ohromujícím programem „Prismatic World Tour“.


Předprodej vstupenek ZDE!

Světová superstar Katy Perry vydala loni v říjnu svoje třetí studiové album nazvané „PRISM“, které debutovalo na prvním místě žebříčku iTunes v 97 zemích. Deska dosáhla nejlepších prodejních výsledků v kariéře zpěvačky. Celkem se titulu prodalo celosvětově víc než 6 milionů kusů během šesti měsíců od jeho vydání. První singl z alba, „Roar“ se stal globálním hitem - umístnil se na první příčce žebříčku iTunes v 96 zemích a zároveň je to zpěvaččin osmý singl, který dosáhl na vrchol americké Billboard Hot 100 Chart. Singlu „Roar“ se od té doby prodalo přes 10 milionů kopií po celém světě a stal se nejprodávanějším singlem v kanadské historii. Další singl „Dark Horse“ pokračoval v úspěšném tažení a umístil se na prvním místě v 38 zemích na iTunes a v Top 5 v dalších 90 zemích po celém světě!

V roce 2013 se Katy Perry také stala světově nejvíce sledovanou osobností na Twitteru, byla jmenována globální velvyslankyní UNICEF, obdržela nominace na dvě ceny Grammy (Skladba Roku a Nejlepší popový sólový výkon) a také nedávno na MTV European Music Awards získala cenu pro nejlepší zpěvačku za rok 2013.

Top