Pendulum, James Zabiela, Timo Maas a další na Only Open Air Festivalu v Praze

Calvin Harris – Only Open Air Festival
08. 08. 2014, 17:00 – 05:00
Incheba Expo Praha

>>>VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ZDE<<<

Only Open Air Festival se rozrůstá o další hvězdy taneční scény! Dvanáctihodinová show, které bude vládnout Calvin Harris, pojme celkem devět umělců, kteří zastupují různé taneční styly. Ve všech případech to jsou osobnosti, které patří ve svém oboru k nejrespektovanějším a už jen jejich sólové vystoupení stačí k tomu, aby vyprodali halu či klub.
Od 7.5. budou uvolněny také vstupenky kategorií VIP Silver a VIP Gold. Téměř polovina všech vstupenek má již svého majitele.   

V denní části festivalu (17:00 – 22:00) vystoupí:

Calvin Harris
Výborný dj a producent a člověk se skvělou pověstí, který život naplňuje tím, co jiné dělá šťastnými – skvělou hudbou plnou originálních melodií, které v současné době poráží i hity Davida Guetty.
Calvin Harris & Alesso (Under Control): http://youtu.be/yZqmarGShxg

R3hab
Od roku 2012, kdy vyhrál cenu IDMA v kategorii „Breakthrough artist“, letí tento holandský dj s marockými kořeny strmě vzhůru. S kolegy Afrojackem a Chuckiem tvoří pevnou základnu moderní holandské house music. Jeho četná produkce a seznam exkluzivních remixů pro největší popové hvězdy budí u jeho kolegů určitě nemalou závist.
R3hab (Samurai): http://youtu.be/zSguPHYRi9M

Mark Knight
Rytíř, který se už léta bije za kvalitní taneční hudbu, která z něj udělala respektovanou osobnost napříč všemi žánry. Pozor! Do Prahy přijíždí osobně zakladatel Toolroom Records.
Mark Knight (Your Love): http://youtu.be/lVgerFg0FWU

Eva Shaw
Krásná a za djským pultem nekompromisní Holanďanka s kanadským původem suverénně proniká do světového ženského djingu, kterému vládnou např. Nervo nebo Rebecca & Fiona. Podporu jí neskrývá Tiësto ani Calvin Harris, který ji hned nabídl vydávat na jeho labelu Fly Eye.  
Hard Rock Sofa & Eva Shaw (Get Down): http://youtu.be/iyZBwxBsmyQ


V rámci noční části festivalu (17:00 – 22:00) vystoupí:

Dominique Jardin
Za svou kariéru je málo hudebních stylů, které by tato nadaná Rakušanka neokusila. Během více jak 12ti let vystupovala po téměř všech významných evropských klubech. Rok 2014 je u ní ve znamení nové produkce a také tour, které výstižně nazvala Big Bang Boom.

Pendulum
Inovátoři lámaných beatů, kteří si po kapelové formaci odskočili do projektu Knife Party a zase zpět, přehodí festivalové BPM na vyšší rychlostní stupeň. Hity z alb In Silico, Hold Your Color nebo Immersion zná domácí publikum velmi důvěrně. V Praze tentokrát v djském setu.
Pendulum (Showdown): http://youtu.be/X6BKBIOtRXw

Dubfire
S definicí minimal techno = minimal fun byste u této legendy techno scény nepochodili. Dubfire a jeho osobitý styl je jednou z hlavních sil, které drží dlouhodobě tento hudební styl na vzestupu. Po šesti letech jsme se ho opět dočkali v ČR!
Dubfire live: http://youtu.be/cPsHgmmYU9k

James Zabiela
Komu jinému by měla firma Pioneer svěřit své technologické vymoženosti na testování než právě těm, kteří je využívají na maximum a dost možná jim k vyjádření své veškeré kreativity ani tak nestačí. James Zabiela je jedním z nich. Progresivní zvuk ve vše podobách přichází tentokrát ze Southamptonu z kvalitní úrody labelu Renaissance.
James Zabiela live: http://youtu.be/uqMGHw84XvM

Timo Maas
Veterán, který je v ČR synonymem pro první festival Creamfields u nás, a jeden z nejuniverzálnějších djů, který vás sice někdy překvapí, ale vždy jen v tom dobrém slova smyslu. Ať už je to techno nebo různé polohy house music. Ve 44 letech patří k těm, kdo si zažili zlatou éru taneční scény a na rozdíl od některých svých kolegů ji stále prožívají. Stejně jako např. Dubfire, vedle kterého začal svou první klubovou rezidenturu, nás Timo zásobuje skladbami, ke kterým je třeba producentsky vyzrát. Loňské album Lifer je toho důkazem. 
Timo Maas (Tantra): http://youtu.be/rie0nafPdaA

Top