FENOMENÁLNÍ KLAVÍRISTA RICHARD CLAYDERMAN - POSLEDNÍ VSTUPENKY!

POSLEDNÍ VSTUPENKY NA KONCERT FENOMENÁLNÍHO KLAVÍRISTY RICHARDA CLAYDERMANA
07.12.2013 20:00 (So)
Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
5. května 65, Praha 4-Nusle
V prodeji poslední vstupenky na exkluzivní koncert 
fenomenálního klavírního virtuoza Richarda Claydermana!


Exluzivně otevřen sektor VIP a držitelé těchto vstupenek se mohou těšit
na sklenku sektu s Richardem Claydermanem.


Richard Clayderman
byl k hudbě předurčen. Narodil se v rodině učitele hudby, exceloval na pařížské konzervatoři a po mladických zkušenostech s rockovou hudbou se vrátil zpět ke klavíru.
Hrál v doprovodných kapelách francouzských hvězd populární hudby, ale jeho kariéru nastartovalo až setkání s producentsko-skladatelskou dvojicí Olivierem Toussaintem a Paulem de Senneville. Právě oni požádali mladého Richarda, aby pro ně nahrál klavírní Baladu pro Adélku. Té se po celém světě prodalo 22 miliónů kopií. Podle Guinessovy knihy rekordů je Richard Clayderman vůbec nejúspěšnějším klavíristou světa.
Richard Clayderman nezůstal však jen u hraní, začal se věnovat i vlastní skladbě. Jeho dokonalý mix klasických klavírních skladeb s populární hudbou milují hudební fanoušci po celém světě.

SVĚTOZNÁMÝ KLAVÍRISTA KONCERTOVAL PO ZÁPADNÍ EVROPĚRICHARD CLAYDERMAN A KAREL GOT
SPOLEČNĚ S KARLEM GOTTEM.
Pro české diváky bude koncert Richarda Claydermana premiérou, evropské publikum ho však již dobře zná a to nejen díky mnoha sólovým koncertům, ale především ze společného koncertního turné s Karlem Gottem. Vyprodali spolu 45 velkých koncertů po celé západní Evropě.

Na jediném exkluzivním koncertě v Praze představí Richard Clayderman, spolu se svým smyčcovým triem poslední album "Romantique". Jistě však zazní i mnoho dalších nezapomenutelných skladeb včetně světoznámé Balady pro Adeline. Můžeme se těšit na překrásný romantický zážitek, který prozáří předvánoční atmosféru.

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

ZTP/P info (Info for disabled)

07.12.2013 20:00 (So) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle VSTUPENKY

-TH-

Top