ZMĚNA: Václav Neckář a skupina Bacily v Pardubicích - termín konání se posouvá z 19.11.2013 na 23.11.2013 od 19,00 hod.

Vážení zákazníci,

 

jménem pořadatele si Vás dovolujeme informovat, že se koncert Václava Neckáře a skupiny Bacily v KD Hronovická v Pardubicích bude konat z technických důvodu v novém termínu, než bylo původně plánováno:

 

NOVÝ TERMÍN KONÁNÍ: 23.11.2013 OD 19 HODIN

Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není třeba je vyměňovat.

Pokud Vám nový termín akce nevyhovuje, můžete zažádat o vrácení vstupného po předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení=zaplacení, nejpozději však do 22.11.2013.

V případě, že jste si zakoupili vstupenku přímo prostřednictvím internetu, je potřeba požádat o vrácení vstupného přímo centrální kancelář TICKETPORTAL, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, lze zaslat i poštou na tutéž adresu. V případě elektronických vstupenek typu HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si nárokujete vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.

HOMEticketyi vyplněné čestné prohlášení  je možné zaslat na e-mailovou adresu: reklamace@ticketportal.cz.

Vstupné je v případě internetového nákupu vstupenek vraceno návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

 

V případě vstupenek objednaných na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

 

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

 

TEAM Ticketportal

Top