ZMĚNA: Törr * Debustrol * Root = CZECH BIG 3 - Klub Žlutý pes - 2.11.2012

Vážení zákaznici, na přání pořadatele lze do pátku 2.11.2012 15:00 vracet vstupenky na koncert konaný 2.11.2012 v klubu Žlutý pes. Akce není zrušená, ale došlo ke změně programu. Vracet vstupenky lze z důvodu neúčasti skupiny Root. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Vstupné se vrací v místě zakoupení=zaplacení vstupenky.

V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – CardPay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, anebo ji zaslat poštou na tutéž adresu.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětný přesunutý zápas jen jednou.

Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz.

Vstupné je v případě CardPay vraceno na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

V případě vstupenek obdržených na dobírku, musí zákazník vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

TEAM Ticketportal

Top