Populární finští rockeři WALTARI slaví 25. narozeniny i v Česku - 5 x !!!

Populární finští rockeři WALTARI zahrají v rámci Evropského Tour k 25. narozeninám kapely hned 5x v ČR!

17. 10. 20:00 PRAHA, Rock Café
18. 10. 20:00 BRNO, Melodka
19. 10. 20:00 PARDUBICE, Žlutý Pes
20. 10. 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café
21. 10. 20:00 OSTRAVA, Garage

Speciální host: Egotrip (CZ)

Předprodej vstupenek na turné WALTARI přímo ZDE!

U nás nesmírně populární finští rockoví šílenci WALTARI slaví již své 25. narozeniny! Oslavy budou velkolepé, zúčastní se celá Evropa! V České Republice se můžeme těšit hned na 5 originálních crossover narozeninových megapárty!

17. 10. PRAHA, Rock Café
18. 10. BRNO, Melodka
19. 10. PARDUBICE, Žlutý Pes
20. 10. ZLÍN, Masters Of Rock Café
21. 10. OSTRAVA, Garage

Speciálním hostem všech koncertů je pražská crossover/nu-metalová banda EGOTRIP! Speciální host koncertu WALTARI v PRAZE bude navíc také LORD BISHOP ROCK, bezesporu jedno z nejzajímavějších a nejambicióznějších hudebních trií 21. století. Ve své tvorbě využívají vlivy Hardrocku, Funky, Blues, Jazzu, Reggae i Punku a dohromady to nazývají Sex Rock. LORD BISHOP ROCKS se tak stává novým pilířem rockové muziky a vy si můžete jeho umění vychutnat naživo již velmi brzy! Ve ZLÍNĚ se zase můžete navíc těšit na populární metalisty z Brna EAGLEHEART.

Hudební dobrodružství kapely WALTARI se započalo v první polovině 90. let a od té doby si našlo místo snad téměř v každém srdci pravých milovníků rockové muziky. Originálním mícháním nejrůznějších aspektů klasické rockové hudby vznikly zcela nové a neotřelé hudební kreace. WALTARI se dají považovat za průkopníky crossoverového žánru. Ve své tvorbě vždy zahrnují vše, co je právě aktuální a in. WALTARI jsou dnes mezinárodně vysoce uznávanou a ceněnou ikonou, která vydala 12 studiových alb a jejich živá show jsou zárukou zábavné, šílené rockové jizdy, kterou si s nimi vždy zcela naplno užijete!

Top