LMFAO - The Cherrytree Pop Alternative Tour / HOT NEWS

LMFAO - The Cherrytree Pop Alternative Tour

TIPSPORT ARENA (HC Sparta Praha)
Praha 7-Holešovice
24.2.12 21:00 (Pá)
Vstupenky/Tickets LMFAO - The Cherrytree Pop Alternative Tour ZDE


Pozor, v prodeji další vstupenky! Extrémní zájem publika si vynutil otevření sektorů 104 a 105 - vstupenky na stání za 690,- Kč. Sektory jsou umístěny bezprostředně u VIP tribuny a umožňují přímý pohled na taneční plochu a na celé show! A navíc, k dispozici je separátní bar!
Attention! Because of extreme interest of audience were new sectors opened for ticket selling. Standing sectors 104 and 105 (CZK 690,-) are situated close to VIP tribune and providing front view on the dance floor and all show. And, in addition a private bar!KONCERT LMFAO V TIPSPORT ARENĚ SE BUDE MUSET OBEJÍT
BEZ ZRANĚNÉHO PARTY-ROCKERA SKY BLUA!


LMFAO gig at Tipsport Arena will have to take place
without the injured party-rocker Sky Blu!
English version here
 

Nadcházející koncert taneční kapely LMFAO, který se koná v pátek 24. února, se bude muset obejít bez poraněného Sky Blua. Informoval o tom management kapely. Koncert se však uskuteční za stejných podmínek, jako kdyby Sky Blu vystupovat mohl – na turné totiž vyráží přes 40 perfomerů, DJs a tanečníků, kteří předvedou naprosto ohromující show – v čele s Redfooem. Jako předkapely vystoupí Far East Movement a CherryTree Revue s Natalií Kills, takže to bude pořádná řežba!

Praha, 7.2. -- Management LMFAO vydal prohlášení, že Sky Blu nevystoupí ze zdravotních důvodů na žádném z plánovaných kanadských a evropských koncertů až do začátku března. Sky Blu byl diagnostikován již dříve se třemi vyhřezlými ploténkami, a právě podstupuje intenzivní léčbu. Jeho osobní lékař potvrdil, že ploténky jsou ještě stále příliš poškozeny na to, aby Sky Blu mohl vystupovat – jakákoliv zátěž by mu mohla způsobit ještě dalekosáhlejší poškození. Sky Blu by se měl k turné připojit zhruba v polovině března.

Redfoo, věrně oddaný světové dominanci taneční scény, provede celou četu svých tanečníků a party rockerů kanadskými a evropskými koncerty, dokud se nebude moci Sky Blu vrátit. LMFAO crew bez Sky Blua již takto vystupovali např. v Londýně, New Yorku, Los Angeles či na Ibize, koncerty i celá show byla stejně vydařená, jako kdyby byli LMFAO kompletní.

"LMFAO je super kapela, a naší misí je už od začátku změnit celý svět v jednu velkou párty planetu, v jednu velkou show! No a jelikož zdraví je priorita číslo jedna, je důležitý, aby se Sky Bluovi uzdravila záda, aby nabil svoji párty sílu!", nechal se slyšet vždy optimistický Redfoo.
Redfoo, ještě dodává: "Fanoušci LMFAO, který jsou známí jako LMFAOsteři, Baby Babies, Party-Rockeři, Wigglemeisteři, a Shufflující Zomb Zombíci, ti všichni nás strašně moc podporujou, a my jsme jim za to moc vděčný! Je mojí povinností pokračovat v LMFAO Párty Planet misi se super kámošema, který s náma vystoupí: The Quest Crew, DJ Air, Q Da Danca, Shuffle Bot, Nate & Furr, a Charley Pearl, který možná znáte líp jako Redfoo a Party Rock Crew!"

Sky Blu se už těší, až se vrátí na stage: "Zranění jako tohle jsou nepříjemný, hlavně proto, že je nevidíš, jenom o nich moc dobře víš. Poslední měsíc byl hodně náročný, ale dělám všechno proto, abych byl brzo zpátky v plným nasazení. Nemůžu se dočkat, až budu zase shufflovat! No a do tý doby musíte zvládnout tu párty i za mě!"

Promotér, který LMFAO do České republiky přiváží, Fource Entertainment, se k tomu vyjádřil následovně:
"Velice nás mrzí, že se Sky Blu nemůže zúčastnit, ale situaci samozřejmě chápeme a přejeme mu především brzké zdraví. Vyzýváme tímto všechny fanoušky LMFAO, kteří jsou naprosto skvělí, aby přišli podpořit a zafandit Sky Bluovi právě na pražský koncert, a pozitivní energií mu pomohli se brzy uzdravit. Vystoupí opravdu mnoho báječných umělců, jak už se vyjádřil Redfoo - bude to párty, na kterou budeme ještě dlouho všichni vzpomínat."

Koncert LMFAO & Cherrytree Revue se koná v pátek, 24.2. od 21:00 v pražské TIPSPORT Areně (bývalá TESLA ARENA, hokejový domov Sparty).

Vstupenky/Tickets LMFAO - The Cherrytree Pop Alternative Tour ZDE
Top