ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2011 s přesným line-upem!

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2011
26. 11. 2011 14:00 ZLÍN, zimní stadion Luďka Čajky
www.mastersofrock.cz
GAMMA RAY + Michael KISKE, AMON AMARTH, MORBID ANGEL, KINGDOM COME, CORONER, SEPTICFLESH, BLOWSIGHT, BENIGHTED, NECROPHOBIC

 

 7. ročník jednodenní zimní mutace největšího mezinárodního rockového open-air festivalu u nás už buší na vrata!

Line-up ZIMNÍHO MASTERS OF ROCK 2011 je víc, než hodně povedený a lákavý, je přímo nacpaný zvučnými jmény a hvězdami světového metalového nebe! Zcela jistě jde o nejlépe obsazený Zimní "Masters" v dosavadní historii festivalu! Svědčí o tom i ohromný zájem o vstupenky, díky němuž došlo k přesunu místa konání do větších prostor - na Zimní Stadion Luďka Čajky!Zimní Stadion je hned vedle sportovní haly Euronics, a nabízí fanouškům nejen o dost větší prostor k pařbě, ale i větší pohodlí, dokonalejší servis a lepší podmínky vašeho celodenního pobytu zde. Venkovní  catering a zábava před halou zůstává jako obvykle. Vstupenky na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2011 kupujte přímo ZDE!

Vrátí se k nám fenomenální GAMMA RAY, ale nebude to jen tak obyčejný návrat! GAMMA RAY si pro ZIMNÍ MASTERS OF ROCK přichystali úplně novou, speciální show, s exklusivním hostem Michaelem KISKEM, nazvanou "Skeletons and Majesties"! Kapela k tomuto unikátnímu koncertu říká: "Když jsme procházeli všechna naše dosud vydaná alba zjistili jsme, že je zde spousta písní, které jsme na koncertech skoro vůbec nikdy nehráli, a tak jsme se rozhodli připravit úplně nový playlist, oživit některé z těchto songů a zahrát je v naší současné kondici. Ale to není všechno! Jak si tak občas jamujeme s akustickými kytarami, zjistili jsme, že je to docela dobrá legrace a některé naše písničky jsou jako stvořené pro "unplugged" verzi. Takže tato naše speciální show bude obsahovat jak známé, tak méně známé songy hrané naplno (Skeletons) a takový náš best of výběr slavných hitů, které zahrajeme jinak (nazýváme je Majesties)..., a pozor, pozvali jsme i super speciálního hosta! Spolu s námi si zahraje a zazpívá také Michael KISKE!" Máme se určitě na co těšit!
Prvoligový deathmetalový bengál a zbrusu novou desku "Surtur Rising" zde představí kultovní švédská kapela AMON AMARTH. Spolu s nimi křižují starý kontinent řečtí symphonic-death metaloví SEPTICFLESH se svým novým orchestrálním mistrovským dílem nazvaným velkolepě "The Great Mass". Na své si přijdou také příznivci starého dobrého hard rocku, neboť poprvé v historii festivalu Masters Of Rock zde zahraje německá legenda KINGDOM COME. Tato kapela okolo zpěváka Lenny Wolfa, nahrazuje kapelu SYMFONIA, která musela své účinkování zde zrušit díky hospitalizaci leadera kapely Timo Tolkkiho v nemocnici. KINGDOM COME se vyšvihli na vrchol hned svým prvním albem a zejména songem "Get On It". Bývají velmi často srovnáváni s Led Zeppelin, což jim v popularitě prospělo, a tak si zahráli po boku takových slavných kapel jako např. Van Halen nebo Scorpions. Letos vydala kapela další novou desku "Rendered Waters" a přijíždí ji představit.  Na místo odpadnuvších TESTAMENT přijede thrashmetalová legenda ze Švýcarska CORONER! Slavné metalové trio se vrací na pódia po dlouhých 15 letech a jejich chuť do hraní je obrovská! Neméně očekávanou událostí bude i koncert slavné americké deathmetalové legendy MORBID ANGEL, která rovněž přijíždí představit své nové album "Illud Divinum Insanus". Spolu s MORBID ANGEL cestují známí francouzští techno-death-grind šílenci BENIGHTED, představující svou novou desku "Asylum Cave" a death/black metalová kapela ze Švédska NECROPHOBIC, jejichž silně temně atmosférická hudební tvorba se točí kolem zla a protikřesťanskému boji. Svou chytlavou, metalově taneční show chystají také Švédové BLOWSIGHT, kterým se na kontě skví rovněž nová deska "Dystophia Lane".

PROGRAM ZIMNÍHO MASTERS OF ROCK 2011
12:30  otevření haly
13:30 - 14:00 Benighted
14:15 - 14:45 Necrophobic
15:00 - 15:40 Septicflesh
15:55 - 16:45 Blowsight
17:05 - 18:05 Kingdom Come
18:35 - 19:45 Coroner
20:15 - 21:25 Morbid Angel
21:55 - 23:10 Amon Amarth
23:40 - 01:00 Gamma Ray + Michael Kiske

Nezapomeňte také, že právě zde se jako úplně první dovíte termíny a první potvrzené kapely letního Masters Of Rock 2012 a Metalfestu 2012 a spustí se zde absolutně nejvýhodnější předprodej vstupenek, platný pouze v tento den na zimním stadioně. Bude zde také tradičně zahájen prodej DVD z Masters of Rock 2011, na kterém se nyní intenzivně pracuje! Čeká vás celodenní kotel zábavy! Přijít se rozhodně vyplatí!

Vstupenky na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2011 kupujte přímo ZDE!

Top