LAURENT GARNIER s Live Booth Session v Lucerna Music Baru!

Laurent Garnier: 
Live Booth Session 
feat Scan X & Benjamin Rippert (exkluzivní 4h live DJ set)
Lucerna Music Bar 22.09.2011
Opening doors: 20:00 / Start: 22:00
Pořádají:  Move Association a Lucerna Music Bar  ve spolupraci s Francouzským Institutem v rámci projektu ON AIR

Laurent Garnier po více jak dvou letech opět v Praze s novým programem.  Jak sám říká,  spojuje výhody dvou  hudebních sfér: improvizované živé  hudební produkce a djingu.
4 hodinový exkluzivní live set improvizovaně reaguje nejen na vzájemné momentální hudební nápady, ale také na bezprostřední komunikaci s publikem. Laurent Garnier je ryzí  tvůrčí osobnost.  Těšíme se na výjimečně silný  zážitek, kde se  opět posunují hudební hranice.          

Jen tři písmena, avšak několik různých významů. Laurent+Ben+Stéphane….“Live Booth Session“, "Loud Bass & Samples. To je jen začátek nového klubově orientovaného projektu. „Po 18ti měsících turné s hudebníky, jsem si uvědomil, že mohu získat mnohem více radosti z živého hraní na festivalech, než jen jako Dj v klubu. Na tour jsme totiž rozvinuli velmi otevřený styl hraní: interakce, improvizace, svobodné vyjádřeni, komunikace.  Do té doby jsem si myslel, že to mohu dělat pouze sám ze svého DJ setu. Často, když dnes  poslouchám jiné DJ, cítím, že je jejich hra začíná nudit, že nejsou schopni vyváznout z toho co dělali, či stále dělají. Ale proč nehrát tracky jiných spolu s mými? Proč nehrát dva živě a udělat z toho jeden? Po více jak 20ti letech Djingu jsem se potřeboval dostat dále, objevit  něco nového“.  L.B.S tak nabízí to nejlepší z obou světů, kombinuje zručnost, pohotovost, univerzálnost DJ setu se schopností experimentu živého hraní. Dva decky, Rhode piano, několik kláves a mašinek tvoří organicky improvizovaný čtyřhodinový taneční set s mnohem silnější interakcí s publikem, než kdy před tím. A jedno je jisté, tanec nikdy nelže. A L.B.S to již potvrdil v několika nejlepších klubech planety.

Vstupenky na Laurenta Garnier koupíte přímo ZDE!

Akce je  umožněna  za podpory:  Hl. Města Prahy, Městské části Praha 3
Top