ROCK FOR CHURCH(ILL) 2011 už tento pátek!

Festival Rock for Church(ill): Už tento pátek ve Vroutku!
ČR, Vroutek, 26-27.8. 2011
Parov Stelar band (at), N.O.H.A. (d), Zion Train (uk), Earl16 (jam), General Levy (uk), Elvis Jackson (slo), Tata Bojs, Deadly Hunta (uk), Skyline, United Flavour, Sunshine, Temper D (uk), Prago Union live, Mad Sin (d), Priessnitz, Krucipüsk, Visací zámek, Fast Food Orchestra, Rara Avis, Matahari...
www.rfch.cz 

Vstupenky na festival ROCK FOR CHURCH(ILL) 2011 kupuj přímo ZDE! 

Už tento pátek odstartuje jeden z nejpříjemnějších českých festivalů! Víte kde to bude? Vroutek na mapě není tak snadno k nalazení, ale Rock for Church(ill) jej za těch dvanáct let, co existuje, proslavil u nás i daleko za hranicema. Najdete jej po cestě z Prahy do Karlových Varů blízko městečka Podbořany. Tato původně regionální akce se rozrostla na parádně obsazený mezinárodní festival, který ale stale dbá o přátelské prostředí a rodinou atmosféru. Možná i díky tomu se stal tak oblíbeným mezi kapelama i návštěvníky. Na festivalu v minulosti vystoupili i Stereo MCs, Asian Dub Foundation, Transglobal Underground nebo třeba jamajský veterán Max Romeo. 

Bez ohledu na původní rockové jméno akce vám tento festival představuje kvalitní interprety napříč žánry. A i letos to budou vybrané delikatesy! Na hlavním pódiu se představí například velký objev taneční scény Parov Stelar, jejichž vystoupení bude po dvou zcela vyprodaných pražských klubech festivalovou premiérou. Vedle nich by vás ale mohli (a měli) zajímat i další jména z programu . Vedle domácí špičky, kam počítáme Tata Bojs, United Flavour, Sunshine, Skyline či Prago Union s kapelou, tam vystoupí i ve světě uznávaná jména, jako jsou Zion Train, General Levy, Deadly Hunta, jamajský zpěvák Earl16 (u nás známý hlavně jako host z projektů Dreadzone, Leftfield a Gorillaz), berlínští rockabilly pankáči Mad Sin nebo třeba slovinské hvězdy Elvis Jackson.

To vše a mnohem více můžete vidět a slyšet už tento víkend ve Vroutku za naprosto luxusní vstupné. Kempovat můžete zdarma, za auto se platí jednorázový poplatek 100Kč. Vybrané vlaky z Plzně dokonce budou zastavovat přímo ve Vroutku a je tu i možnost spolujízdy přes system Jízdomat, který najdete na festivalových stránkách www.rfch.cz. Každopádně doporučujeme dorazit co nejdříve, protože na hlavní scéně startuje první kapela v pátek už od 13:30.

Více informací k akci najdete na www.rfch.cz

Top