ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2017

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2017

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Zimní Masters of Rock se hlásí s první várkou kapel! Těšte se na legendy MAX&IGGOR CAVALERA a OVERKILL!

Hlavní hvězdou tohoto ročníku bude nejproslulejší bratrská dvojice v historii metalu – Max a Iggor Cavalerovi, kteří oslavují 20 let od vydání přelomového alba Roots, které svého času úplně změnilo metalovou hudbu a vůbec globální pohled na jeho nejtvrdší odnože. Tehdejší Sepulturu, kterou v roce 1984 založili bratři Cavalerovi, album Roots doslova vystřelilo mezi světovou špičku. Přímo z Maxova hrdla za doprovodu Iggorova nenapodobitelného bubnování tedy uslyšíte ono slavné Roots, Bloody Roots nebo Ratamahatta. Nenechte si ujít jejich show Max and Iggor Cavalera se vrací! Return to Roots!
Ke slavným bratrům se v tento den přidá další velké jméno z thrash metalové odnože. Svou energii do vás v tento večer napumpují OVERKILL! Legendární OVERKILL tvoří pět silných členů. V čele zpěvák Bobby Blitz s jeho bestiálním hlasem, baskytarista Vernie, rytmická kytara Tailera a dravé bubnování nového člena Jasona Bittnera - toto spojení vás pořádně nakopne! OVERKILL působí už přes 35 let na metalové scéně a v popředí thrash metalové špičky, to je skutečně úctyhodný výkon.
Na Zimním Masters vás ale čeká také něco z jiného soudku! Špička severského melodického death metalu, která neustále strmě stoupá na oblíbenosti, letos vydala zbrusu nové album Winter's Gate – jsou to INSOMNIUM! Jejich hloubavé a melodicky vyladěné songy z výraznými kytarovými sóly vám zastaví srdeční tep! Přijďte se zaposlouchat a užít si perfektní melodie a drsný projev zpěváka Niila, nebudete litovat.
A aby byl taky nějaký zástupce ryzího death metalu, svou LIVE show vám předvedou DESERTED FEAR! Představí vám svou třetí studiovku s názvem Dead Shores Rising, kterou vydali tento rok v lednu. Tak jestli jste na drsňárny, tohle je pro vás to pravé!

Galerie

picture ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2017

Na mapě

Top