VOXEL #POPFOLKLORTOUR

LUCERNA MUSIC BAR
VOXEL #POPFOLKLORTOUR

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Podzimní turné zpěváka Voxela se ponese ve folklórním duchu

Zpěvák Voxel připravuje podzimní #PopFolklorTour, během níž navštíví celkem devět měst po celé České republice. Voxel na turné vystoupí společně s cimbálovkou. Diváci tak uslyší jeho písně přetvořené do netradičních aranží, a to ve folklorním pojetí, ve kterém se ponese i následná afterparty. Ta proběhne vždy pod pódiem, a protože k cimbálovce neodmyslitelně patří dobré víno, mají se fanoušci na co těšit!

Po loňském společném turné s Pokáčem se zpěvák Voxel (vlastním jménem Václav Lebeda) rozhodl letošní turné uspořádat společně s cimbálovou muzikou. Doprovázet ho budou troje housle (Václav Kopelec, Vojtěch Halaš, Michal Grossmann), viola (David Vašulka), cimbál (Michal Procházka), violoncello (David Krompolc) a kontrabas (Ondřej Mikulka). Sám Voxel zahraje na kytaru a ukulele. Spojením s cimbálovou hudbou navazuje čtyřiadvacetiletý zpěvák na období, kdy působil v punkrockové kapele, jejíž bubeník byl zároveň houslistou v úspěšné cimbálové muzice Pramínky
Na turné zazní popfolklorní aranže zpěvákových písní z obou alb, ale také písně nové a několik písní lidových. Po koncertě bude pro diváky připravena pod pódiem folklorní afterparty, při které dojde na improvizaci a na písně podle přání posluchačů. Ve spolupráci s vinaři z Velkých Pavlovic bude na všech koncertech připravena ochutnávka vína. Své turné Voxel zakončí 5. prosince, kdy vystoupí v pražském Lucerna Music Baru.

Galerie

picture VOXEL #POPFOLKLORTOUR

Na mapě

Doporučené

Top