Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
VIBES OF HAVANA

VIBES OF HAVANA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

VIBES OF HAVANA

Zažijte jedinečnou atmosféru Vibes of Havana, prvního kubánského festivalu v Brně. Ke Kubě neodmyslitelně patří hudba i tanec, proto Vám přinášíme rozmanitý hudební program zahrnující věhlasné interprety jako je například N.O.H.A. či Kapitán Demo i nadějné muzikanty, které cesta na výsluní čeká. Budete mít možnost si také zatančit salsu a bachatu pod taktovkou Jorge Concepciona či reageton pod vedením horkokrevné Doris Martinez & Dance Company.
A to není všechno! Nebudou chybět ani americké veterány a zajímavé workshopy, kde se budete moci leccos přiučit. Ochutnáte autentické pokrmy z nejlepších food trucků i pravé kubánské drinky od značky Havany Club, které si budete moci namíchat sami nebo Vám je připraví profesionální barmani. Bude to prostě Kuba plná hudby, tance a skvělých drinků.

NA VIDĚNOU! HASTA LUEGO!

Účastníci ke vstupu obdrží welcome drink.

Do 12 let je vstup na akci zdarma.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture VIBES OF HAVANA
Top