VĚRA ŠPINAROVÁ & Adam Pavlík Band / speciální host

VĚRA ŠPINAROVÁ & Adam Pavlík Band / speciální host

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jako host jedné z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku Věry Špinarové se představí kvarteto členů ostravské Janáčkovy filharmonie. Všechny písně jsou díky tomu ve zcela jiných aranžích než je obvyklé, a proto je koncert ojedinělým zážitkem.
Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány.
Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě.
Prestižní záležitostí bylo její vystoupení v roce 2007 na ostravském koncertu Joe Cockera, který jinak nikdy nemá na svých koncertech hosty ani předskokany.
Za svou kariéru vydala celkem 13 desek. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Od listopadu je na pultech obchodů s muzikou k dispozici první DVD Věry Špinarové. Komplet Největší hity live obsahující koncertní DVD + CD mapuje průřez její dlouholetou, ale ne vždy doceněnou kariérou a přináší všechny známé hity Věry Špinarové v současném a rockovějším aranžmá, které jej jejímu srdci nejbližší…
Nenechte si ujít koncert české Janis Joplin!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal
anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
bezbariérový přístup ANO, s asistencí do přízemí / zvláštní místa pro vozíčkáře za zvýhodněnou cenu / sleva "20% ZTP/P " pro držitele průkazu ZTP/P na vstupenky za 490 Kč - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz - zvolte ji v nákupním košíku.

Na mapě

Top